روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹

خودرو حمل داروي بيمارستان گلستان اهواز به سرقت رفت
 
اهواز - ايرنا - مدير داخلي بيمارستان گلستان اهواز گفت: خودرو حمل داروي اين بيمارستان توسط افراد ناشناس به سرقت رفت.
خودرو حمل داروي بيمارستان گلستان اهواز به سرقت رفت اهواز - ايرنا - مدير داخلي بيمارستان گلستان اهواز گفت: خودرو حمل داروي اين بيمارستان توسط افراد ناشناس به سرقت رفت.

شهيار ميرخشتي چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا بيان كرد: سهميه ماهانه داروهاي مخدر بيمارستان گلستان اهواز روز سه شنبه طبق نامه كتبي از معاونت غذا و داروي دانشگاه علوم پزشكي اهواز به وسيله يك دستگاه خودروي پژو 405 تحويل گرفته شد.

وي افزود: لاستيك اين خودرو در مسير بازگشت به بيمارستان در يكي از نقاط شهر اهواز از سوي فردي ناشناس در ترافيك با چاقو پنجر شده و راننده براي حفظ امنيت در كنار يكي از ماموران نيروي انتظامي متوقف مي شود.

ميرخشتي ادامه داد: در پي اين اقدام و پس از تماس راننده پژو با بيمارستان سرانجام يك دستگاه وانت استيجاري براي دريافت داروها از سواري پژو به محل اعزام مي شود كه اين خودرو نيز در مسير بازگشت در حوالي فلكه پارك قوري اهواز از سوي سه خودرو متوقف و راننده با چوب مضروب شده و وانت حامل دارو به سرقت مي رود.

مدير داخلي بيمارستان گلستان اهواز گفت: راننده وانت بار بلافاصله حراست و امور حقوقي بيمارستان را در جريان قرار داده و گزارش اين سرقت به نيروي انتظامي و دادستاني نيز ارسال شده است.

وي با بيان اينكه وانت مذكور عصر ديروز در اطراف شهر اهواز پيدا شد گفت:از داروهاي موجود در اين خودرو به ارزش 320 ميليون ريال خبري نيست و داروها به سرقت رفته است.

ميرخشتي ادامه داد: پرونده اين سرقت در دست پيگيري است.

3004/6068
منبع خبر:
ايرنا
   تاریخ: ۱۳:۵۶ - ۱۳/۰۶/۱۳۹۸   بازدید: ۱۸۵