روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

برگزيدگان رشته مقاله نويسي بيست و چهارمين جشنواره قرآن و عترت اعلام شد
 
برگزيدگان رشته مقاله نويسي بيست و چهارمين جشنواره قرآن و عترت اعلام شد
از سوي وزارت بهداشت؛ برگزيدگان رشته مقاله نويسي بيست و چهارمين جشنواره قرآن و عترت اعلام شد برگزيدگان رشته مقاله نويسي بيست و چهارمين جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در بخش هاي آوايي، معارف قرآني، پژوهشي، فن آوري، ادب و هنري در سه گروه دانشجويان، كاركنان و اساتيد اعلام شد. به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگي و هنري گروه دانشگاه خبرگزاري آنا، برگزيدگان رشته مقاله نويسي بيست و چهارمين جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در بخش هاي آوايي، معارف قرآني، پژوهشي، فن آوري، ادب و هنري در سه گروه دانشجويان، كاركنان و اساتيد اعلام شد.

برگزيدگان حوزه مقاله در بخش كاركنان مرضيه صالحي خوشمگاني از دانشگاه علوم پزشكي شيراز، در بخش دانشجويان صدرا انصاري پور از دانشگاه علوم پزشكي شهركرد، مليحه پيشوايي از دانشگاه علوم پزشكي گناباد، مريم منصوري از دانشگاه علوم پزشكي ايلام و در حوزه مقالات برگزيده در بخش اساتيد محمد آقاجاني از دانشگاه علوم پزشكي كاشان، عبدالرسول خسروي از دانشگاه علوم پزشكي بوشهر و ليلي عاقبتي ملكي در دانشگاه علوم پزشكي تبريز انتخاب شده اند.

اسامي مذكور بر اساس حروف الفبا منتشرشده است كه رتبه بندي نهايي آن ها در اختتاميه اين جشنواره مشخص خواهد شد.

گفتني است اختتاميه بيست و چهارمين جشنواره قرآن و عترت دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور در آبان ماه سال جاري به ميزباني دانشگاه علوم پزشكي همدان برگزار خواهد شد.

انتهاي پيام/4107/4108/

http://ana.ir/i/412340
منبع خبر:
آنا
   تاریخ: ۱۴:۱۵ - ۰۴/۰۶/۱۳۹۸   بازدید: ۱۳۶
اخبار مشابه در سایر منابع خبری:
برگزيدگان رشته مقاله نويسي بيست و چهارمين جشنواره قرآن و عترت اعلام شد  خبرنامه دانشجویان ایران