روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

26 كشته و زخمي در حادثه تصادف محور قم - كاشان
 
كاشان_رييس مركز اورژانس و مديريت حوادث دانشگاه علوم پزشكي كاشان از كشته و زخمي شدن 26 نفر در نخستين ساعات بامداد جمعه در اثر برخورد اتوبوس با يك دستگاه تريلر در محور تزاتزيتي قم به كاشان خبر داد.
26 كشته و زخمي در حادثه تصادف محور قم - كاشان

تصادف هند كاشان_رييس مركز اورژانس و مديريت حوادث دانشگاه علوم پزشكي كاشان از كشته و زخمي شدن 26 نفر در نخستين ساعات بامداد جمعه در اثر برخورد اتوبوس با يك دستگاه تريلر در محور تزاتزيتي قم به كاشان خبر داد.

حسين رياحي در گفت وگو با خبرنگار ايمنا از شهرستان كاشان با اعلام اين خبر اظهار كرد: در ساعت يك 1:10 بامداد جمعه_ 28 تيرماه_ پس از تماس با مركز ارتباط اورژانس مبني بر برخورد يك دستگاه اتوبوس با تريلر در آزادراه قم كاشان واقع در حوالي شهر مشكات، بلا فاصله امدادگران و كارشناسان اين مركز به همراه چهار دستگاه آمبولانس و يك دستگاه اتوبوس آمبولانس و دو دستگاه آمبولانس هلال احمر جهت رها سازي و انتقال مجروحان احتمالي به محل حادثه اعزام شدند.

وي ادامه داد: پس از برسي صحنه و انجام اقدامات اوليه درماني، 20 مصدوم اين حادثه به بيمارستان شهيد بهشتي كاشان منتقل شدند و پنج مصدوم هم به صورت سرپايي درمان شدند.

رييس مركز اورژانس و مديريت حوادث دانشگاه علوم پزشكي كاشان با بيان اينكه مبدا حركت اين اتوبوس اصفهان و مقصد آن شهرستان چالوس بوده است، خاطرنشان كرد: متاسفانه يكي از مسافران اين اتوبوس كه مردي حدوداً 40 ساله است به دليل شدت جراحات وارده در صحنه تصادف جان خود را از دست داد.

رياحي گفت: بر اساس گزارش هاي بيمارستان شهيد بهشتي كاشان حال مصدومان نسبتا رضايت بخش است و علت بروز حادثه هم از سوي ماموران پليس راه كاشان در حال برسي است.
منبع خبر:
ایمنا
   تاریخ: ۱۲:۰۰ - ۲۸/۰۴/۱۳۹۸   بازدید: ۱۰۲