روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

ترافيك در محورهاي اصلي منتهي به اصفهان سنگين است
 
اصفهان- ايرنا- جانشين پليس راه اصفهان گفت: همه محورهاي مواصلاتي اصلي منتهي به اين استان با ترافيك سنگين مواجه است.

سرهنگ اصغر زارع شامگاه روز جمعه در گفت و گو با ايرنا افزود : ترافيك در محور شيراز به اصفهان به ويژه در محدوده شهرضا به اصفهان سنگين است.
وي اظهارداشت: همچنين محدوده محور مَرغ به اصفهان با ترافيك فوق العاده سنگين همراه است و آزاد راه اصفهان- كاشان - قم و برعكس در 2مسير رفت و برگشت و محور نجف آباد به اليگودرز با ترافيك سنگين گزارش شده است.
جانشين پليس راه استان اصفهان بيان كرد: محورهاي دليجان به اصفهان، نايين به اصفهان و اصفهان به شهركرد ( رفت و برگشت) با ترافيك نيمه سنگين است.
وي تصريح كرد: ساير محورها و جاده هاي استان اصفهان از ترافيك عادي و روان برخوردار است و در زمان حاضر مشكل خاصي وجود ندارد.
جانشين پليس راه استان اصفهان گفت: امروز واژگوني يك دستگاه خودروي سواري سمند در جاده نايين- اردكان جان يك مرد 35 ساله را گرفت.
وي از رانندگان خواست هنگام مسافرت به ازاي هر 2 ساعت رانندگي حداقل 15 تا 20 دقيقه در يك مكان امن توقف و استراحت كنند و سپس به مسير خود ادامه دهند.
زارع تصريح كرد : رانندگان از انجام تخلف هاي حادثه ساز از جمله سبقت، سرعت و تجاوز به چپ به خصوص در جاده هاي دو طرفه و استفاده از گوشي تلفن همراه در زمان رانندگي خودداري كنند.
جانشين پليس راه استان اصفهان اضافه كرد : تمام محورهاي ارتباطي استان اصفهان به وسيله خودرو هاي محسوس و نامحسوس رصد و در صورت وقوع هرگونه تخلف حادثه ساز بدون اغماض با رانندگان متخلف برخورد مي شود.
استان اصفهان داراي 11 هزار و 500 كيلومتر راه است كه به دليل موقعيت خاص آن در مركز و به عنوان چهار راه ترانزيت بار و مسافر كشور، رتبه اول حمل بار و رتبه سوم حمل مسافر را داراست.
استان اصفهان داراي 399 كيلومتر آزاد راه، يكهزار و 659 كيلومتر بزرگراه، 2 هزار و 791 كيلومتر راه همسنگ و 29 كيلومتر آزاد راه است.
در تعطيلات نوروز سال گذشته 2 ميليون و 500 هزار مسافر به استان اصفهان سفر كردند.
7150/6026/
منبع خبر:
ايرنا
   تاریخ: ۲۰:۴۲ - ۰۹/۰۱/۱۳۹۸   بازدید: ۲۳