روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

5 نفر بر اثر واژگوني قايق در گميشان جان باختند/ يك نفر مفقود شده است
 
عليرضا كمال غريبي ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار كرد: متاسفانه در شب گذشته پنج نفر بر اثر واژگوني يك فروند قايق امداد و نجات در شهر گميشان جان خود را از دست دادند.

وي تصريح كرد: از روز گذشته به محض مطلع شدن از واژگوني يك فروند قايق امدادي در شهر گميشان يك گروه به منطقه اعزام كرديم و 6 دستگاه آمبولانس كه پنج دستگاه توسط اورژانس گلستان و يك دستگاه توسط جمعيت هلال احمر به منطقه اعزام شدند.

رئيس مركز مديريت حوادث و فوريت هاي پزشكي دانشگاه علوم پزشكي استان گلستان ابراز كرد: خوشبختانه 17 نفر از افرادي كه در قايق بودند را توانستيم به كلينيك تخصصي در شبكه بهداشت منتقل كنيم و حال عمومي اين افراد مساعد بود و اين جستجو ادامه داشت تاكنون پنج جسد مفقود شدگان اين حادثه را پيدا كرديم و يك نفر تاكنون مفقود شده است.

كمال غريبي خاطرنشان كرد: صبح زود بالگرد اورژانس گلستان به گميشان اعزام شد و جستجوها براي پيدا كردن يكي ديگر از مفقودشدگان اين حادثه دلخراش ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاري فار ساز گرگان، از شب گذشته صدها نفر از نيروهاي منطقه براي جستجوي مفقودشدگان در تلاش هستند امروز صبح نيز تيم غواصان به گروه جستجوگران اضافه شد.

انتهاي پيام/83019
منبع خبر:
خبرگزاري فارس
   تاریخ: ۱۷:۴۸ - ۰۷/۰۱/۱۳۹۸   بازدید: ۲۶