روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
Rss
10 علت مرگ و مير زودرس در زنان ايراني/ سهم آلزايمر و ديابت دانا خبر - ۱۳۹۶/۱۱/۰۳
به گزارش خبرگزاري دانا، بر اساس آمار رسمي در ايران، تنها در سال گذشته 57 درصد مرگ مردان و 49 درصد مرگ زنان ايراني زودرس بوده است. مرگهاي زودرس در ايران با... ادامه »
نتايج تكميل ظرفيت كنكور 96 فردا اعلام مي شود دانا خبر - ۱۳۹۶/۱۱/۰۳
به گزاش خبرگزاري دانا،حسين توكلي در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: فهرست اسامي پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي مختلف تحصيلي و ظرفيت هاي جديد در مرحله تكميل ظرفيت... ادامه »
50 درصد سرطان ها قابل شناسايي و مداوا هستند ايسنا - ۱۳۹۶/۱۱/۰۳
به گزارش ايسنا، قدرت اخوان اكبري در مراسم گراميداشت هفته پويش در مقابله با بيماري سرطان در اردبيل اظهار كرد: نبايد مردم را بيشتر از اين از بيماري سرطان... ادامه »
رييس دانشگاه علوم پزشكي گيلان: حركت استراتژيك دانشگاه علوم پزشكي گيلان بدون توسعه IT امكان پذير نيست ايسنا - ۱۳۹۶/۱۱/۰۳
رييس دانشگاه علوم پزشكي گيلان، گفت: حركت استراتژيك دانشگاه علوم پزشكي گيلان نيز بدون توسعه IT امكان پذير نخواهد بود كه خوشبختانه امروز مسير IT مشخص است و... ادامه »
توليد قهوه از گياه كاسني روزنامه شهرآرا - ۱۳۹۶/۱۱/۰۳
توليد قهوه از گياه كاسني پژوهشگران مركز رشد فراورده هاي دارويي دانشگاه علوم پزشكي مشهد با به نژادي گياه كاسني علاوه بر توليد نوعي تركيب پروبيوتيك، موفق... ادامه »
گفت وگو با پرستاري كه در راه نجات بيمار، تا دم مرگ رفت؛ با ملك الموت در اتاق تنها مانديم روزنامه شهرآرا - ۱۳۹۶/۱۱/۰۳
گفت وگو با پرستاري كه در راه نجات بيمار، تا دم مرگ رفت؛ با ملك الموت در اتاق تنها مانديم ﷯ آن لحظات تصور مي كردم اگر پرستار از اتاق بيرون برود، من و ملك... ادامه »
ريشه هاي فرار مالياتي 550 ميليارد توماني پزشكان شعار سال - ۱۳۹۶/۱۱/۰۳
شعار سال: وارد مطب كه مي شويد پيش از آنكه ويزيت انجام بگيرد و خدمتي ارائه شود بايد به سراغ منشي برويد و خودتان را معرفي كنيد تا پرونده تان را براي ويزيت و... ادامه »
تخصصي كردن پرستاران بازدهي در خدمت به بيمار را افزايش مي دهد خبرگزاري فارس - ۱۳۹۶/۱۱/۰۳
فارس گزارش مي دهد تخصصي كردن پرستاران بازدهي در خدمت به بيمار را افزايش مي دهد پرستاران معتقد هستند، در پرستاري سنتي، پرستاران مي بايست تمام بخش هاي... ادامه »
جرم گيري دندان چه فايده اي دارد؟ افکارنيوز - ۱۳۹۶/۱۱/۰۲
به گزارش افكارنيوز، يكي از متخصص دندانپزشكي ترميمي و زيبايي، در گفت و گويي اظهار داشت: يكي از روش هاي پيشگيري كه تقريبا در تمام سيستم هاي بهداشتي دنيا به... ادامه »
داروخانه ها در سراشيبي ورشكستگي تدبیر ۲۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۰۲
تدبير24»شيوا اسبقيان در گفت وگو با ايسنا، اظهار كرد: ما نمي دانيم دردمان را به چه كسي بگوئيم تا براي حل اين درد و مشكلات راهكاري پيدا شود چرا كه بيش از هفت... ادامه »