روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
نمايندگان مديران مسئول ناظر بر نشريات وزارت بهداشت انتخاب شدند
 
انتخابات نمايندگان مديران مسئول عضو شوراي مركزي ناظر بر نشريات وزارت بهداشت برگزار و برگزيدگان انتخاب شدند.
نمايندگان مديران مسئول ناظر بر نشريات وزارت بهداشت انتخاب شدند انتخابات نمايندگان مديران مسئول عضو شوراي مركزي ناظر بر نشريات وزارت بهداشت برگزار و برگزيدگان انتخاب شدند.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از معاونت فرهنگي و دانشجويي وزارت بهداشت (مفدا)، انتخابات نمايندگان مديران مسئول عضو شوراي مركزي ناظر بر نشريات وزارت بهداشت، جمعه پنجم مهرماه در دانشكده علوم تغذيه و صنايع غذايي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي برگزار شد.

در اين انتخابات با راي حاضرين در جلسه سه نفر براي شركت در تركيب اصلي شوراي مركزي ناظر بر نشريات دانشگاه ها انتخاب شدند.

علي چناراني از علوم پزشكي نيشابور با 48 راي به عنوان عضو اصلي، معين رضيئ از علوم پزشكي شهيد بهشتي با 43 راي به عنوان عضو اصلي و عليرضا اشرفي از علوم پزشكي كاشان با 39 راي به عنوان عضو علي البدل انتخاب شدند.

پيش از برگزاري انتخابات، برخي از نمايندگان مديران مسؤول در كميته ناظر بر نشريات دانشگاهي در صحبت هاي كوتاهي درباره اهداف و برنامه هاي خود در صورت انتخاب شدن در شوراي مركزي ناظر و مشكلات نشريات دانشجويي به اظهارنظر پرداختند.

بر اساس اعلام دبيرخانه شوراي مركزي ناظر بر نشريات وزارت بهداشت، 21 نفر به عنوان كانديدا از دانشگاه هاي علوم پزشكي اردبيل، كردستان، ايلام، اهواز، لرستان، شيراز، بندرعباس، بوشهر، زنجان، زاهدان، اراك، يزد، كاشان، كرمان، رفسنجان، تربت حيدريه، نيشابور و شهيد بهشتي معرفي شده بودند.
منبع خبر:
خبرگزاري مهر
 
تاریخ: ۰۶/۰۷/۱۳۹۸