روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
اسامي هزار تن از كانديداهاي احتمالي مجلس هشتم (دو دور قبل)
 
با نزديك شدن به انتخابات مجلس هشتم آرايش كانديداهاي مجلس رفته رفته شكل مي گيرد ، گرچه هنوز جريان هاي سياسي شناخته شده كانديدهاي خود را مشخص نكرده اند اما اما تا كنون طيف وسيعي از دانشگاهيان ، اصحاب رسانه و فرهنگ و هنر،سرداران بازنشسته سپاه و مديران ارشد اجرايي آمادگي خود را براي شركت در ...
شعارسال: به نظر مي رسد مجلس هشتم تركيبي از چهره هاي شاخص ملي در حوزه هاي متفاوت و بدون وابستگي هاي خاص سياسي و جرياني باشد .

شبكه خبري صدرا در ادامه معرفي كانديداهاي مطرح اسامي هزار تن ديگر را كه تا كنون براي حضور در انتخابات مجلس هشتم اعلام آمادگي كرده اند منتشر مي كند .

اين ليست به طور دائم تا زمان انتخابات با شرايط جاري اصلاح مي گردد.

استان اردبيل

«اردبيل ، نمين و نير»

1.ولي آذروش (نماينده فعلي مجلس ، اصلاح طلب)

2.حسن نوعي اقدم ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

3.جواد صبور (فرماندار مستعفي اردبيل)

4.ودود محمدي (بخشدار مستعفي سرعين)

5.بابانژاد (بخشدار مستعفي شهر نير)

6.مصطفي افظلي فرد (رييس مستعفي بنياد شهيد استان )

7.ابراهيم محمدي خلفلو (مدير كل مستعفي تعزيرات حكومت استان )

8.قاسم محمدي(مشاور مدير عامل بانك كشاورزي ، منفرد)

9. پيرموذن ( اصلاح طلب)

10.اقبال عباسي

11.مالك رضايي

12.خانم ماريا موسوي(منفرد)

13.سيد مهدي جوادي (اعتماد ملي)

14.آذرنيا (اعتماد ملي)

«خلخال و كوثر»

1.سيد غني نظري(معاون فرهنگي مستعفي اداره كل ارشاد استان ، منفرد)

2.مهرانگيز مروتي (نماينده فعلي مجلس)

3.عزيزي(مديركل سابق هلال احمر استان ، اصولگرا)

4.داداشي (اعتماد ملي)

5.سيد حامد مدني(فرماندار سابق نقده)

«گرمي و دشت مغان»

1.ولي اسماعيلي(اصولگرا)

2.ناصر نصيري(نماينده فعلي مجلس ،كانديداي اصلاح طلبان)

3.حسن نيكنام (بازنشسته سپاه ، اصولگرا)

4.مير قسمت موسوي

«پارس آباد ، بيله سوار»

1.سليمان فهيمي گيگلو (نماينده فعلي مجلس)

2.حبيب برومند

«مشكين شهر»

1.ولي ملكي (نماينده فعلي مجلس)

2.سليمان وظيفه(بازنشسته سپاه ، جبهه متحد)

3.خليل آقايي (اعتماد ملي)

استان آذربايجان شرقي

«تبريز ، اسكو و آذر شهر »

1.اكبر اعلمي ( نماينده فعلي مجلس)

2.رضا عبادي (رييس سازمان ميراث فرهنگي استان ، جبهه دوم خرداد)

3.محمدعلي سبحان اللهي (استاندار سابق آذربايجان شرقي ، جبهه دوم خرداد)

4.فريدون درويش زاده (معاون وزير مسكن و شهرسازي دولت خاتمي ، جبهه دوم خرداد)

5.دكتر متفكر آزاد (رييس دانشگاه تربيت معلم آذربايجان جبهه دوم خرداد)

6.غلامرضا شافعي ( وزير صنايع دولت خاتمي ، جبهه دوم خرداد)

7.رسول جليل زاده ( نماينده ولي فقيه در سپاه استان )

8.رضا رحماني (نماينده فعلي مجلس)

9.كريم عابدي ( معاون سابق سياسي - امنيتي استانداري آذربايجان، مشاركت)

10. عشرت شايق ( نماينده فعلي مجلس )

11.سرهنگ برپور (فرمانده سابق سپاه تبريز ، كانديداي جبهه متحد)

12.بهرام آجرلو (دانشگاهي)

13.محمد حسين فرهنگي ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

14.سيد محمدرضا ميرتاج الديني ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد )

15.سيد وحيد پيمان (روزنامه نگار)

16.مجيد باقرپور ( مديرعامل مستعفي بانك ملت استان )

17.دكتر حميد صدري ( روحاني ، نويسنده )

18. دكتر اكبر شكوري (رييس شوراي شهر دوم تبريز)

19.دكتر لواساني ( عضو شوراي شهر دوم تبريز)

20.ايوب بني نصرت(قهرمان ملي كشتي )

21.دكتر منادي (دانشگاهي)

22.شكور اكبر نژاد

«مراغه و عجب شير»

1.سيد مصطفي سيد هاشمي(نماينده فعلي مجلس)

2.مهدي دواتگري (قاضي ، اصولگرا)

3.علي باقر پورآذريان (وكيل دادگستري)

4.رضا قنادي(وكيل دادگستري)

5.حميدي(مدير اداره راه استان)

«ميانه»

1.سيد حسين هاشمي(نماينده فعلي مجلس)

2.سيد بهلول حسيني(نماينده فعلي مجلس)

3.دكتر فرمند (معاون پارلماني سابق دانشگاه آزاد)

4.مهندس حاج اصغري

5.مهدي اسماعيلي (دبير آموزش و پرورش ،اصولگرا)

6.حجه الاسلام نور محمدي(رئيس دادگستري هشترو د ، اصولگرا)

7.عارفي(قائم مقام سابق مخابرات استان)

8.مددي (دبير بازنشسته ، مشاركت)

«شبستر»

1.پور محمد (عضو شوراي شهر صوفيان ، اصولگرا)

2.كريم غياثي مرادي(نماينده فعلي مجلس)

3.علي سروش(بازنشسته كادر علمي ارتش)

4.دكتر لك(رئيس سابق دانشگاه آزاد شبستر)

5.مهندس صديق (مدير كل راه و ترابري استان تهران)

6.نصيبي(مدير حراست پتروشيمي تبريز ، حاميان دولت)

7.دكتر حسن زاده(پزشك)

8.صفلو(بخشدار سابق بستان آباد ، كانديداي ادوار گذشته)

9.محمدي(كارشناس اداره كشاورزي اروميه ، كانديداي ادوار گذشته)

«هشترودو چاراويماق»

1.غفار اسماعيلي(نماينده فعلي مجلس، جبهه متحد)

2.دكتر اكبر صادقي(دانشگاهي ، حاميان دولت)

3.محبوب حضرتي (اعتماد ملي)

«كليبر »

1.ارسلان فتحي پور (نماينده فعلي مجلس)

2.مهندس مرتضي اكبرپور (معاون سابق ستاد حوادث غير مترقبه وزارت كشور)

استان آذربايجان غربي

« اروميه »

1.اسدالله لطف عطا (مدير كل سابق اوقاف ، فرماندار اسبق اروميه ، اصلاح طلبان)

2.سيد ذاكر(قاضي ، اصولگرايان )

3.بيت الله جعفري (نماينده ادوار قبلي مجلس ، اصولگرايان)

4.فرامرز فتح نژاد ( مسئول سابق دفتر حفاظت منافع ايران در آمريكا ، اصولگرايان)

5.محمد صادق فتح اللهي (عضو سابق شوراي شهر ، اصولگرايان)

6.رضا محبوبي(مدير كل سابق در استانداري آذربايجان غربي ، اصولگرايان )

7.ملارضا عبدالله زاده (روحاني اهل سنت)

8.راضيه پور حيدر (مسئول حوزه عليميه خواهران اروميه ، اصولگرايان)

9.شهربانو امامي (نماينده دوره هاي پنجم و ششم مجلس ، كانديداي اصلاح طلبان )

10.عباس خورشيدي (معاون سابق سياسي و امنيتي استاندار آذربايجان غربي ، كانديد اصلاح طلبان)

11.جواد آقا زاده (رئيس سابق دانشگاه علوم پزشكي آذربايجان غربي )

12. عبد الرحمان نقشين ( رئيس سابق آموزش و پرورش شهرستان)

13. جواد جهانگيرزاده ( نماينده فعلي مجلس)

14.محمد علي آقايي ( رييس سابق همياري شهرداري هاي آذربايجان غربي ، اصولگرايان )

15.مجيد اسم حسيني ( معاون دانشكده علوم دانشگاه اروميه ، اصلاح طلبان )

16.خانم مدرسي ( استاد دانشگاه ، اصلاح طلبان )

17.عادل ناصري ( معاون فرمانداري اشنويه )

18.سراج الدين الهي ( وكيل)

19. مسعود پزشكيان ( وزير بهداشت دولت خاتمي ، جبهه دوم خرداد)

«مياندوآب»

1.جهانبخش محبي نيا(نماينده فعلي مجلس)

2.اسدالله تابع(نماينده فعلي مجلس)

3.محسن راثي (نماينده ادوار گذشته ، اصلاح طلب)

استان اصفهان

«اصفهان»

1.حميد رضا فولادگر (نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت)

2.حسن كامران دستجردي (نماينده فعلي مجلس ، منفرد)

3.حجه الاسلام صالحيان (رئيس دفتر نمايندگي شوراي سياست گذاري ائمه جمعه ، جبهه متحد)

4.خانم سليحي (اصولگرا)

5.مدنيان (رئيس سابق آموزش و پرورش استان ، جبهه دوم خرداد)

6.خانم پيشگاهي فرد (اعتدال و توسعه)

7.محمد تقي رهبر(نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت)

8.مبلغ(معاون سياسي وزارت كشور دولت قبل ، جبهه دوم خرداد)

9.حجتي ( مدير كل سابق جهاد كشاورزي ، مشاركت)

10.مقتدايي(مجري شبكه تلويزيوني اصفهان ، حاميان دولت)

11.حسين آذين(معاون مستعفي سياسي امنيتي استانداري ، حاميان دولت)

12. سيد مهدي ابطحي(رئيس ح.زه هاي علميه منطقه 4 كشور، جبهه متحد)

13.دكتر نصر اصفهاني ( دانشگاهي ، پيروان خط امام و رهبري )

14.تاج الدين (جبهه دوم خرداد)

15.خانم مصوري منش(نماينده دوره ششم مجلس ، مشاركت)

16.

17.كريم شهرزاد(نماينده ادوار گذشته مجلس)

18.حسين استكي(نماينده فعلي مجلس)

19.خانم اخوان بيطرف(نماينده فعلي مجلس)

20.ملك پور (جبهه دوم خرداد)

21. سيد محمود تاجزاده (دبير كميسيون فرهنگي ، منفرد)

22.نوارچيان (بازنشسته سپاه ، اصولگرا)

23.شريعتي (دانشگاهي ، مشاركت)

24.دكتر تقي انصاري (بازنشسته سپاه)

25.سيد محمود حسيني(استاندار سابق ، مشاركت)

«نطنز و قمصر»

1. قدرت الله عليزاده

2.مسعود كريمپور

3.علي باغبانيان (نماينده فعلي)

4.كوروش رادفر ( كانديداي اصلاح طلبان)

5.حسين خادمي (كارمند فعلي مجلس ، اعتماد ملي)

«برخوار و ميمه»

1.سيد محمود حسيني دولت آبادي ( نماينده فعلي ، حاميان دولت)

2.ابوالفضل عرب زاده (دانشگاهي، اصولگرا)

3.محمدرضا ناصري (اصولگرايان)

4.محمدي(نماينده ادوار گذشته مجلس ، جبهه دوم خرداد)

5. مهدي ناصري(داماد آقاي دري )

«خميني شهر»

1.سيد محمود ابطحي(نماينده فعلي مجلس)

2.مهندس خدايي(جبهه دوم خرداد)

3.جواد ابطحي (رئيس سابق هئيت نظارت شوراي نگهبان)

4.حجه الاسلام موسوي(عضو سابق شوراي شهر، اصولگرا)

5.مصطفي ميردامادي(برادر امام جمعه ، جبهه دوم خرداد)

«شهرضا و سميرم سفلي»

1.علي نصر اصفهاني(پاسدار بازنشسته ، حاميان دولت)

2.عوض حيدر پور شهرضايي(نماينده فعلي مجلس)

3.رمضانپور(نماينده دوره ششم مجلس شوراي اسلامي)

4.عليرضا سلطاني(دانشگاهي)

5.كميل طيبي (دانشگاهي)

6.خدادي(عضو پيشين شوراي شهر)

«سميرم»

1.علي افشاري(نماينده فعلي مجلس)

2.جعفري(كانديداي ادوار گذشته مجلس ، اصولگرا)

«لنجان»

1.علي محمد نمازي(مدير آموزش و پرورش ، اصلاح طلبان)

2. بهرامي(مدير كل مستعفي سياسي امنيتي استانداري ، حاميان دولت )

«مباركه»

1.سيد محمد جعفر سادات موسوي (نماينده فعلي مجلس)

2.بهرامي(نماينده ادوار گذشته ، اصلاح طلبان)

3.حجه الاسلام صالحيان

«گلپايگان و خوانسار »

1.منصور ياوري (نماينده فعلي مجلس)

2.سميعيان(جانشين سابق فرماندهي سپاه استان)

3.سيد ناصر موسوس لارگاني

4.حجه الاسلام نكونام(مشاور عالي قوه قضاييه)

«فريدن و فريدون شهر»

1.بهمن محمدي(نماينده فعلي مجلس)

2.ناصري(پاسدار بازنشسته ، حاميان دولت)

3. كيان ارثي(نماينده ادوار گذشته مجلس از فريدن ، اعتماد ملي)

4.شريعتي (فرماندار سابق فريدن ، جبهه دوم خرداد)

5.عليرضا يزداني (مدير كميته امداد ، اصولگرا)

«فلاورجان»

1.حبيب الله اسماعيل زاده (نماينده فعلي مجلس)

2.بهرامي(مدير كل مستعفي سياسي امنيتي استان)

«نائين»

1.حسين حسني(نماينده فعلي مجلس)

2.مهندس شايسته

3.رضوي(نماينده ادوار گذشته ، جبه دوم خرداد)

«كاشان»

1.اصغر گرانمايه پور(نماينده فعلي مجلس)

2.دكتر توفيقي(كانديداي اصلاح طلبان)

3.دكتر زارع (رئيس دانشگاه علوم پزشكي كاشان)

4.حسن فدايي

«اردستان»

1.سيد مصطفي طباطبايي (نماينده فعلي مجلس)

استان ايلام

«ايلام»

1.فريدون همتي (نماينده غعلي مجلس، اصولگرا)

2.دكتر قنبري ( نماينده فعلي مجلس، اصلاح طلب)

3.علي عسگر احمدي (مدير كل سابق آموزش و پرورش ، اصلاح طلب)

4.علي اكبر بسطامي (مدير كل مستعفي كميته امداد )

5.يزدان بخش شريفي(مدير كل اجتماعي مستعفي استانداري، حاميان دولت)

6.علي حسين باباييان (معاون مستعفي آموزش و پرورش شيروان و چرداول، اصولگرا)

استان بوشهر

«بوشهر وگناوه و ديلم»

1.اسماعيل تبادار ( استاندار سابق بوشهر ، كانديداي جريان اصلاحات )

2.قائد زاده (فرماندار سابق بوشهر ، كانديداي جريان اصلاحات)

3.دشتي زاده

4.شكرالله عطارزاده ( نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت )

5.جميري( مسئول سابق هيئت نظارت استان )

6.جمهيري ( معاون سازمان مديريت و برنامه ريزي استان )

7.يونس خسروواني

«دشتستان »

1. سيد عبد المجيد شجاع ( نماينده فعلي مجلس)

2.جوانشير كدخداپور(اصلاح طلبان)

3. حشمت الله جعفري

4.محمد قلعه گلابي

5.اپوب پاپري ( شهردار سابق برازجان )

6.مهدي يوسفي ( دانشگاهي )

7.محمد رضا ايرج زاده ( رييس آموزشكده فني و حرفه اي در بوشهر )

8.غلامرضا اسكندري (رييس سابق بانك سپه استان ، جبهه متحد )

«دشتي و تنگستان »

1.علوي نژاد ( مدير كل مستعفي توسعه منابع انساني وزارت كشور )

2.سيد محمد مهدي پور فاطمي ( نماينده فعلي مجلس )

3.عبدالصمد دولاح (حاميان دولت )

4.حجت الاسلام نمازي (عضو خبرگان رهبري ، حاميان دولت )

5.ماشاالله حيدر زاده ( دبير حزب همبستگي )

6.زماني (كانديد اصلاح طلبان )

7. شهرياري ( معاون سابق وزير امور اقتصادي و دارايي ، جبهه متحد )

«دير و كنگان»

1.عبدالحسين اكسير ( فرمانده سابق دشتستان ، كانديداي اصلاح طلبان )

2.حسين كنگاني (كانديداي اصلاح طليان)

3.قيصر صالحي(نماينده فعلي مجلس)

4.اسدالله علمداري

5.عبدالله حاجياني (نماينده دوره ششم مجلس)

6.علي كرمي(كانديداي اصلاح طليان)

7.عسگر جلاليان(جبهه متحد )

8.موسي احمدي(حاميان دولت )

9.كامبيز يوسفي(فرمانده سابق جم ، كانديداي اصولگرايي)

استان تهران

«تهران ،ري ، شميرانات و اسلامشهر»

1.علي لاريجاني(د بير مستعفي شوراي عالي امنيت ملي)

2.محمود محمدي(نماينده فعلي مجلس از آباده ، اصولگرايان مستقل)

3.عليرضا زاكاني (نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

4. سيد محمد مير محمدي (نماينده فعلي مجلس از قم)

5.محمد صادق كوشكي (كانديداي دانشجويان عدالتخواه)

6.سعيد ابوطالب (نماينده فعلي مجلس،اصولگرايان مستقل)

7.دكتر مظاهري(معاون دانشگاه آزاد ، فرزند آيت الله مظاهري)

8.عليرضا محجوب(نماينده فعلي مجلس ، خانه كارگر)

9.سهيلا جلودارزاده(نماينده فعلي مجلس ، خانه كارگر)

10.رضا طلايي نيك (نماينده فعلي مجلس از كبودر آهنگ)

11.محمد خوش چهره (نماينده فعلي مجلس،اصولگرايان مستقل)

12.سيد حسن شجاعي كياسري(نماينده فعلي مجلس از ساري)

13.حسن مرادي(نماينده فعلي مجلس از اراك)

14.اسحاق جهانگيري(كانديداي كارگزاران)

15.مرتضي حاجي(كانديداي كارگزاران)

16..محمد شريعتمداري(وزير اسبق بازرگاني)

17.فاطمه رهبر(نماينده فعلي مجلس )

18.فاطمه آليا(نماينده فعلي مجلس)

19.حسن غفوري فرد(نماينده فعلي مجلس ، جمعيت وفاداران)

20.اسدالله بادامچيان(موتلفه اسلامي)

21.معصومه رضايي (جمعيت زنان اصولگرا)

22.اسماعيل گرامي مقدم (نماينده فعلي مجلس از بجنورد ، حزب اعتماد ملي)

23.سيد محمود دعايي(كانديداي كارگزاران)

24.حبيب الله بيطرف(كانديداي كارگزاران)

25.رسول منتجب نيا (كانديداي حزب اعتماد ملي)

26.جواد اطاعت(كانديداي حزب اعتماد ملي)

27.محسن كوهكن(نماينده فعلي مجلس ، كانديداي جامعه اسلامي نمايندگان ادوار )

28.حسين نجابت(نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

29.امير رضا خادم(نماينده فعلي مجلس)

30.يحيي آل اسحاق(موتلفه اسلامي)

31.احمد توكلي(تحول خواه)

32.رضا حجتي (كانديداي حزب اعتماد ملي)

33.فاطمه گودرزي (كانديداي حزب اعتماد ملي)

34.مسعود سلطاني فر (كانديداي حزب اعتماد ملي)

35.ابراهيم اميني (كانديداي حزب اعتماد ملي)

36.محمدجواد حق شناس (كانديداي حزب اعتماد ملي)

37.محمد قمي (نماينده فعلي مجلس از پاكدشت ، اعتماد ملي)

38.علي عسگري(رئيس سابق سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران)

39.محمد رضا باهنر (نماينده فعلي مجلس ، كانديد جامعه اسلامي نمايندگان ادوار)

40.محمد مهدي حيدريان(معاونت سينمايي سابق وزارت ارشاد)

41.دكتر علي آيينه ساز(كانديداي دانشگاهيان)

44.مجيد انصاري(كانديداي كارگزاران)

41. مسعود زريبافان (رايحه خوش خدمت)

42..خانم سقطي (كانديداي اعتماد ملي)

43.حسن بلخاري(كانديداي دوره هفتم مجلس ، اصولگرا)

44.علي منتظري(رئيس سابق جهاد دانشگاهي)

47.فاطمه فرهنگخواه(كانديداي دوره ششم مجلس)

48.پرويز سروري (نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

49.حسين شيخ الاسلام(نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

50.ابوالفضل شكوري (كانديداي حزب اعتماد ملي)

51.اسحاق جهانگيري (كانديداي حزب اعتماد ملي)

52.محمدرضا راه چمني (كانديداي حزب اعتماد ملي)

53.مرتضي الويري (كانديداي حزب اعتماد ملي)

54.محمدرضا عباسي فر (كانديداي حزب اعتماد ملي)

55.اسماعيل اكبري (كانديداي حزب اعتماد ملي)

56.الياس نادران(نماينده فعلي مجلس)

57.غلامرضا مصباحي مقدم(نماينده فعلي مجلس، سخنگوي جامعه روحانيت)

58 .احمد برومند(مسئولان سابق آموزش وپرورش،عموزاده دكتر احمدي نژاد)

59.محمد حسن ابوترابي فرد(نايب رئيس فعلي مجلس ، جبهه متحد)

60. حسن روحاني(كانديداي كارگزاران)

61.مهندس ميريان(جامعه مهندسين)

62.اميرعلي اميري(جبهه اتحاد ملي)

63.لطف الله فروزنده(جمعيت ايثارگران)

64.محمد علي رامين(رايحه خوش خدمت)

65.حسين عبده( كارگزاران)

66.مريم بهروزي(جامعه زينب)

67. مرضيه وحيد دستجردي(جمعيت زنان اصولگرا)

68.دكتر علي مطهري(فرزند علامه شهيد مرتضي مطهري)

69.عباسعلي اختري(نماينده فعلي مجلس)

70.محمد مهدي مفتح(نماينده فعلي مجلس از رزن ، جبهه متحد)

71-سيد شهاب الدين صدر (جبهه متحد)

72- محمد نوري زاد(كارگردان ، روزنامه نگار)

73.ناهيد پاپيان(زنان اصولگرا)

74.طاهره رحيمي(زنان اصولگرا)

75.لاله افتخاري(زنان اصولگرا)

76.شاكري(زنان اصولگرا)

77.نفيسه فياض بخش(زنان اصولگرا)

78.الهيان(زنان اصولگرا)

79.توران ولي مراد (زنان اصولگرا)

80.دكتر مجيد بازارگان (دانشگاهي،اصولگرا)

81.حسين مظفر(نماينده فعلي مجلس)

82.عليرضا سجادپور(سينماگر،رايحه خوش خدمت)

83.محمدرضا مرندي(دانشگاهي ، اصولگرا)

84.الهام امين زاده(نماينده فعلي مجلس)

85.دكتر سعيد صادقي(پاسدار بازنشسته ، اصولگرا)

86.محمد جواد نيكفر(پزشك ، اصولگرا)

87.مهدي محمد نبي (دبير كل فدراسيون فوتبال)

88.شكور اميدي(پزشك)

89.حجه الاسلام عبدالمقيم ناصحي(عضو اللبدل شوراي شهر تهران)

90.صادق وكيل پور(كانديداي مياندوره اي مجلس هفتم در تهران)

91.عباس كريمي (رئيس دانشكده حقوق دانشگاه تهران ، اصولگرا)

92.روح الله مصباح مهر (معاون پارلماني سازمان بازرسي كل كشور ، اصولگرا)

93.عادل آذر (نماينده فعلي مجلس،جبهه اتحاد ملي)

94.سيد محمد صفي زاده (مدير مسئول نشريات ابرار ، اصولگرا)

95.فاطمه كروبي (اعتماد ملي)

96.دكتر مير محمد صادقي (حقوقدان ، سخنگوي پيشين قوه قضاييه )

97.دكتر طوبي كرماني (مدير كل پيشين سازمان فرهنگ و ارتباطات، اصولگرا)

98.طه عبد خدايي (معاون پيشين پارلماني سازمان فرهنگ و ارتباطات)

99.دكتر آقاميري ( معاون دانشگاه شهيد بهشتي)

100.علي شكوهي (توسعه ايران اسلامي)

101.حسين كنعاني مقدم ( حزب سبز)

102.سيد تقي پوربخش (مديرعامل موسسه رسالت)

103.سيد مهدي طباطبايي (نماينده فعلي مجلس)

104.سيد عليرضا رياض(نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

105.بيژن نوباوه (خبرنگار،حاميان دولت)

106.حجت الاسلام مسلم اكبري (مشاور كميسيون امنيت ملي)

«كرج »

1. علي اصغرشفيعي خورشيدي (دادستان سابق كرج )

2. عباسعلي اللهياري ( نماينده فعلي مجلس از كرمانشاه)

3.عزيز اكبريان (پاسدار بازنشسته ، اصولگرا)

4. نادر ايزد بين (پزشك عمومي ، منفرد)

5.حجه الاسلام ذاكري(جامعه روحانيت)

6.رشيد جلالي جعفري(نماينده فعلي مجلس)

7.پريدخت اشكوري

8 .فاطمه آجرلو حاميان دولت )

9.سيد علي مير باقري(مدير كل سابق وزارت كشور )

10.رضا خلج اميري (مدير بيمارستان قائم ، منفرد)

11.عبدالله اميري (روزنامه نگار)

12.شهبازي (فرماندار سابق ، اصلاح طلب)

13.دكتر عطايي ( معاون سابق فرمانداري كرج ، اصولگرا)

14.محمد حسين خليلي اردكاني (اصلاح طلب)

«شهريار»

1.ابوالفضل كلهر(نماينده فعلي مجلس )

2.گل محمد الياسي ( نماينده فعلي مجلس ا ز ورزقان)

3.رضا توكلي

«دماوند و فيروزكوه»

1. محمد رضا مصباح (حقوقدان و داديار ديوان محاسبات كشور، اصولگرا )

2. قاسم جواد زاده (بازنشسته سپاه )

3. مصطفي خانزادي(نماينده دوره ششم مجلس،جبهه دوم خرداد)

4. دكتر رامين (چشم پزشك،جبهه دوم خرداد)

«ساوجبلاغ و طالقان»

1.محمد حسين نژاد فلاح (نماينده فعلي مجلس)

2.علي ساسان نژاد (پاسدار بازنشسته ، رايحه خوش خدمت)

3.علي فيروز گاه ( رئيس تربيت بدنب فعلي كرج)

4.حسيني ( فرماندار سابق ساوجبلاغ ، جبهه دوم خرداد)

5.ايرج چگيني (شهردار سابق مناطق 8 و 11 تهران ، اصولگرا)

6.مصطفي حسيني پناهنده (مشاور وزير و مدير كل اسبق وزارت راه)

7.مهندس قدمي (مدي كل آب جهاد كشاورزي)

8.دكتر جواد چپردار (اصولگرا)

«ورامين »

1.حسين نوش آبادي(نماينده فعلي مجلس)

2.تاجيك (پاسدار بازنشسته سپاه ، اصولگرا)

3.محمد رضا فرجي(كارمند مجلس شوراي اسلامي)

4.دكتر سيد حسين نقوي

استان چهارمحال بختياري

«شهركرد»

1.صفدر حسيني(كانديداي كارگزاران)

2.مرتضي تمدن ( نماينده فعلي مجلس)

3.دكتر سليمي (بازنشسته سپاه ، حاميان دولت)

«لردگان »

1.زادعلي خليل طهماسبي (نماينده فعلي مجلس)

2.دكتر جليلي(پاسدار بازنشسته ، موتلفه)

«بروجن»

1.غلامرضا ميرزايي(نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

2.ميرزا كوچكي(نماينده دوره ششم ، مشاركت)

«اردل و فارسان»

1.سيد قباد مرتضوي (نماينده فعلي مجلس)

2.حيدري(معاون آموزش و پرورش استان ، حاميان دولت)

استان خراسان رضوي

«مشهد و كلات »

1.غلامرضا انصاري(سفيرسابق ايران در تركمنستان)

2.غلام حسين دلاور ( عضو سابق شوراي شهر اسلامي مشهد)

3.محمد عظيمي ( نماينده دوره پنجم از چناران)

4.دكتر حسين دعايي (جبهه متحد)

5.جواد كريمي ( فرمانده سابق بسيج خراسان رضوي ، حاميان دولت)

6.امير خوراكيان ( مسئول تبليغات اسلامي آستان قدس رضوي )

7.سيد رشيد اعرابي مقدم ( فرماندار سابق نيشابور ، حاميان دولت)

8.علي ظفرزاده (كانديداي اصلاح طلبان)

9.غلام حسين تكفلي( نماينده دوره ششم )

10.علي صالح آبادي ( حزب همبستگي )

11.محمد صادق جوادي حصاري ( اعتماد ملي )

12.علي فريدوني (كانديداي اصلاح طلبان)

13.حسن رسولي ( استاندار سابق خراسان رضوي)

14.نيره صبوري(نوه آيت الله شيرازي امام جمعه سابق مشهد)

15.امام وردي ( كانديداي دوره هفتم از مشهد)

16.تقي زاده خامسي ( كانديد شوراي شهر سوم ،كانديداي اصلاح طلبان(

17. بتول گندمي ( حزب مشاركت)

18.ولي الله افخمي (كارگزاران)

19.عباس سليمي نمين(دانشگاهي)

20.حجه الاسلام علي عسگري (نماينده فعلي مشهد)

21.جواد آرين منش (نماينده فعلي مشهد ، موتلفه)

22.عفت شريعتي(نماينده فعلي مشهد)

23.حسين آفريده ( نماينده فعلي شيروان ، كانديداي اصلاح طلبان )

24.مهندس اميني(استاندار سابق سيستان و بلوچستان)

25.مهدي برادران(مسئول ستاد احمد توكلي در انتخابات رياست جمهوري)

26-حجه الاسلام سيد محمودمدني(نماينده فعلي مجلس از گناباد)

27.اميرحسين قاضي زاده(كانديداي حاميان دولت)

28.حجه الاسلام نهاونديان(تحول خواه)

29.حجه الاسلام مروي(كانديداي دوره هفتم مجلس)

30.دكتر يار محمدي

31.دكتر صاحبي(كانديداي دوره هفتم مجلس)

32.اسكندري ( مديركل پيگيري هاي ويژه استانداري خراسان )

33.شهناز رمارم (مشاركت)

34.سيد امين جوادي(عضو شوراي شهر دوره اول مشهد)

«سرخس و فريمان»

1- حسن عليپور (معاون برنامه ريزي استانداري خراسان)

2-سيد حسين حسيني(نماينده فعلي مجلس)

«تربت حيدريه، زاوه و مهمولات»

1.اخلاقي پور(فرماندار قبلي تربت حيدريه ، مشاركت)

2.محمدناصر توسلي زاده(نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

3-حجه الاسلام رضايي(نماينده ولي فقيه در بنياد مسكن)

4-دكتر باستاني (دانشگاهي)

«فردوس و طبس»

1.محمدعلي عبدالله زاده(فرماندار سابق طبس)

2.محمد كريم عابدي( خلبان جانباز دفاع مقدس )

3.ماشا الله شكيبي(نماينده دوره ششم از فردوس و طبس)

4.عباس يعقوبزاده(كارشناس وزارت آموزش و پرورش)

«چناران و طرقبه»

1. ابراهيم گلمكاني (از مديران بهداشت و درمان استان خراسان)

2.محمد دهقان (نماينده فعلي مجلس ، تحول خواه)

«قوچان و فاروج»

1.عباس علي رستمي ( نماينده فعلي مجلس)

2.مهدي شوشتري (قاضي)

3.هادي شوشتري(كانديداي اصلاح طلبان)

4.فرامرز زينال پور(كانديداي اصلاح طلبان)

5.محمد رضا دشتي (قاضي )

6.دكتر موفق(پزشك )

7.دكتر كمالي (حاميان دولت)

«كاشمر »

1. حجه الاسلام طباطبايي ( عضو مستعفي شوراي شهر سوم و رئيس سابق دانشگاه آزاد كاشمر )

2.محمد رضا خباز ( نماينده مجلس ششم)

3.حسن عليزاده ( فرماندار اسبق بردسكن )

4.احمد بلوكيان ( نماينده فعلي كاشمر)

5.اسكندري

6.انبيائي

«خواف و رشتخوار »

1.پاكدل ( رئيس سابق شركت برق)

2.دكتر عرب ( دادستان سابق خواف)

3.محمدرضا سجاديان ( نماينده فعلي خواف و رشتخوار )

«درگز»

1.حسن رزميان مقدم(نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

2.احمد پيرزاده (نماينده دوره چهارم مجلس ، جبهه دوم خرداد)

3.رسول مهرپرور(نماينده دوره ششم مجلس ، جبهه دوم خرداد)

4.حسين زاده ( نماينده دوره سوم مجلس ، جبهه دوم خرداد)

5.سليمان ناصرپناه (مسئول ستاد انتخاباتي احمدي نژاد ، حاميان دولت)

«سبزوار»

1.احمد بزرگيان (نماينده فعلي مجلس)

2.علي بروغني(كانديداي اصولگرايان)

3.حجه الاسلام عالمي(كانديد اصولگرايان)

4.حسن سيد آبادي(نماينده فعلي مجلس)

5.علي صادقي(همبستگي)

6.مرتضي خير آبادي(مشاركت)

«تربت جام و تايباد»

1.احمد خاص احمدي (نماينده فعلي مجلس)

2.غلامرضا اسداللهي (اصولگرا)

استان خراسان شمالي

«بجنورد،جاجرم،مانه و سملقان»

1.موسي الرضا ثروتي (نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

2.دكتر محمد پاك مهر

3.علي باقرزاده(كانديداي دوره هفتم مجلس)

4.صحراگرد (مدير كل اجتماعي سابق استانداري خراسان شمالي)

5.دكتر وحداني(عضو سابق شوراي شهر بجنورد)

6.حسيني (نماينده سابق مجلس)

7.محمود صميني (فرماندار سابق بجنورد ، اصلاح طلب)

8. مهدي شهرياري ( اصلاح طلب).

«شيروان»

1.دكترمحمد حسن پيرزاده(مديركل اجراي احكام ديوان عدالت اداري)

2.دكتر داوريار(رئيس دانشگاه پيام نور شيروان)

3.محمدرضا حسين نژاد(فرماندارمستعفي چناران ، كانديداي حاميان دولت)

4.دكتر عبدالرضا عزيزي(مدير كل سابق بهزيستي خراسان شمالي)

5.دكتر رحماني ( قائم مقام سابق شوراي امنيت ملي)

استان خراسان جنوبي

«قائنات»

1. حجه الاسلام ابوالقاسم مسعودي ( معاون دادستان مشهد)

2.موسي قرباني( نماينده فعلي قائنات ، حاميان دولت)

3.احمد توكلي(فرماندار سابق بيرجند ، اصلاح طلب)

«نهبندان و سربيشه»

1.سيد محمد صادق نيرومند(نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

2.محمد علي اربابي(معاون اداري مالي دادگستري استان خراسان رضوي ، رايحه خوش خدمت)

3.مهندس صابري(مدير كل راه مستعفي خراسان جنوبي)

4.منصور تاجري(مشاركت)

5.مداح(دبير آموزش و پرورش)

6.دكتر خزائي (پزشك ، اصلاح طلب)

7.دكتر اعزازي (دانشگاهي)

8.شربت دار ( مشاور اقتصادي استاندار)

«بيرجند»

1.وحدتي ( فرماندار مستعفي بيرجند، رايحه خ.ش خدمت)

2. دكتر وحيده رئوفي فرد ( پزشك ، اصولگرا)

3.همايون نخعي نژاد(شهردار سابق بيرجند، معاون سابق عمراني شهرداري مشهد)

4.حجه الاسلام تابع(جبهه متحد)

5.سيد مهدي ايتي (نماينده دوره ششم ، اعتماد ملي)

6.دكتر تقي زاده ( دانشگاهي)

استان خوزستان

«اهواز »

1.محمد جعفر فلسفي ( جبهه متحد )

2.سعيد سعدي (قاضي دادگستري ، كانديداي ميان دوره اي مجلس ، اصولگرا)

3.سردار محبي ( جبهه متحد)

4.دكتر حيات ممبيني ( رييس سابق دانشگاه علوم پزشكي اهواز ، اصلاح طلب)

5.شبيب جويجري ( نماينده فعلي مجلس )

6.حميد زنگنه ( نماينده فعلي مجلس )

7.ناصر سوداني ( نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت)

8.عباس صمدي(پاسدار بازنشسته ، توسعه ملي ايران اسلامي )

9.محمد رضا موالي زاده

10.سيد شريف حسيني

11.خيريه نيسي

12.عبدالله طرفاوي

13.قلي پور

14.دكتر شاكريان

15.مهدي بخشنده (جبهه دوم خرداد)

16.علي عماد(جبهه دوم خرداد)

17.مهدوي (جبهه دوم خرداد)

18.سيد صادق رشيدي فر (اصولگرا)

«خرمشهر»

1.سيد عباس بحرالعلوم

2.مصطفي مطور زاده(نماينده فعلي مجلس )

3.ادريس پور (معاون سابق آموزش و پرورش خرمشهر)

4.موسي مطوري

5.عقيلي(پاسدار بازنشسته)

«آبادان»

1.محمد آمانگاه (پاسدار بازنشسته)

2.محمد سعيد انصاري(نماينده فعلي مجلس)

3.عبدالله كعبي (نماينده فعلي مجلس)

4.دكتر دهدشتي

5.جواد سعدون زاده(نماينده فعلي مجلس)

6.محمد گذري (معاون نفت جنوب ، اصولگرا)

«انديمشك»

1.فريدون حسنوند (نماينده فعلي مجلس، اصولگرا)

2.حسين قلاوند (قهرمان ملي كشتي ، جبهه دوم خرداد)

3.عبدالرحمان مرادي پور

4.جهانبخش قلاوند (جبهه دوم خرداد)

5.عزيز الله جودكي

6.ماشاالله قلي كياني (جبهه دوم خرداد)

7.عبدالحسين كركي

8.سيد رضا موسوي(پاسدار بازنشسته ، اصولگرا)

9.عبدالحسين مختاري

«دشت آزادگان »

1.سيد نظام مولا هويزه (نماينده فعلي مجلس،حاميان دولت ، اصولگرا)

2.جاسم جادري(نماينده ادوار گذشته مجلس ، اعتماد ملي)

3.هاشم سواري (مشاركت)

«بهبهان»

1.ولي الله شجاع پوريان(نماينده فعلي مجلس)

2.سيد حاجي محمد موحد(نماينده فعلي مجلس از كهكيلويه)

3.ضرغامي(جبهه دوم خرداد)

4. دكتر فقهي(دانشگاهي ، مجاهدين انقلاب اسلامي)

5.ورزشي(شهردار سابق بهبهان ، جبهه دوم خرداد)

6.شاهرخ بهادر(جبهه دوم خرداد)

7.حقيقت(معاون سابق استانداري لرستان)

8.مدرس موسوي(پاسدار جانباز ، پزشك ، حاميان دولت)

9.دكتر سالاري (صدا و سيما)

10.علي قنبري(دانشگاهي، اصلاح طلب)

«ايذه و باغملك »

1.سيد هادي طباطبايي(نماينده فعلي مجلس)

2.عيسي قلي احمد نيا (نماينده دوره ششم مجلس ، اصلاح طلب)

3.قلي شيخي(نماينده دوره دوم مجلس ،كارگزاران)

4.سيد عباس موسوي(نماينده دوره سوم و پنجم مجلس)

5.محسن اوركي(فرماندار سابق باغملك و بهبهان ، اصلاح طلب)

6.اسمي پور( معاون سابق تأمين اجتماعي استان ، اصولگرا)

7.نوذر پور(معاون دهياري هاي وزرات كشور)

«دزفول»

1.سيد احمد آوايي (نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

2.غلامحسين كلولي (پاسدار بازنشسته)

3.سيد رضا بينا ( رايحه خوش خدمت)

4.سيد محمود رشيدي فر (معاونت برنامه ريزي پيشين وزارت تعاون)

5.جهانگير پورهنگ (توسعه ملي ايران اسلامي)

6.فرزاد زلفي (اعتماد ملي)

7.سيد علي صافي (حاميان دولت)

«شوشتر»

1- حجه الاسلام ابراهيم ظاهري ( استاد حوزه و دانشگاه - اصول گرا)

2- سعيد ايزديان ( مدير كل بودجه وزارت راه و ترابري- منفرد )

3- محمدحسين رجبي ( كارشناس اداره راه وترابري شوشتر- منفرد)

4- حسين آقايي (بازنشسته دادسر نظامي- جبهه دوم خرداد)

5- حيدر سيدي ( رييس بنياد مسكن اهواز- منفرد )

6- سادات ابراهيمي ( امور فرهنگي نيروي انتظامي شوشتر - منفرد )

7- سيد محمد طاهر موسوي ( مدير مسوول روز نامه نور خوزستان - منفرد )

8 - مصطفي مقامي ( مدير امور اداري شركت آب وخاك - منفرد)

9.ولي زاده

استان زنجان

«زنجان ، طارم عليا»

1.رفعت بيات (نماينده فعلي مجلس)

2.سيد جلال حسيني(نماينده فعلي مجلس)

3.اسماعيل عزيزي

استان سمنان

«سمنان »

1.محمد علي غريب شايان ( عضو مستعفي شوراي شهر سمنان )

2.سيد طاهر طاهري ( نماينده ادوارگذشته مجلس از سمنان )

3.مصطفي كواكبيان ( حزب مردمسالاري )

4.فرهاد رهبر (رئيس سابق سازمان مديريت و برنامه ريزي ، مستقل )

5.باقري (شهردار سابق شاهرود)

6.حجه الاسلام هادي دوست محمدي (نماينده فعلي سمنان )

7.سيد جواد سيادتي(فرزند آآيت الله سيادتي)

«شاهرود»

1.كاظم جلالي (نماينده فعلي مجلس)

2.حجه الاسلام حسيني (مسئول سابق عقيدتي سپاه ، كانديداي اصولگرايان )

3.علي اكبر رجبي (رئيس سابق دانشگاه صنعتي شاهرود)

4.حجه الاسلام نوري شاهرودي ( اعتماد ملي )

5.سيد محمد حسيني (برادر حسيني شاهرودي نماينده اسبق)

6.حجه الاسلام غريب (پاسدار ، اصولگرا)

7.علي فروزش (رئيس دانشگاه پيام نور شاهرود)

«دامغان»

1.دكتر حسن سبحاني(نماينده فعلي مجلس)

«گرمسار»

1.عبدالرضا ترابي(نماينده فعلي مجلس)

2.كاتب ( فرماندار پيشين ابهر ، حاميان دولت)

استان سيستان و بلوچستان

«زاهدان»

1.دكتر حسينعلي شهرياري (نماينده فعلي مجلس )

2.حسيني (استاندار سابق ، مشاركت)

3.دكتر طباطبايي (رياست دانشگاه علوم پزشكي زاهدان، جبهه دوم خرداد)

4.دكتر بنداني (دانشيار دانشگاه كشاورزي )

5.موسي شه بخش (رياست سابق دانشگاه آزاد زاهدان)

6.پيمان فروزش (نماينده فعلي مجلس)

7.باقر كرد ( نماينده دوره ششم مجلس ، جبهه دوم خرداد)

8.فدا حسين مالكي ( حاميان دولت )

«زابل»

1.سيد حسن آقا حسيني طباطبايي(نماينده فعلي مجلس)

2.دكتر ابئالقاسم مختاري ( نماينده فعلي مجلس )

3.دكتر نورا (نماينده دوره پنجم مجلس ، اصولگرا )

4.دكتر نظر ده مرده (رئيس دانشگاه آزاد زاهدان، اصولگرا)

5.نامي ( معاون بازنشسته اداره اطلاعات استان)

6.شيخ غلامحسين جهان تيغ(جبهه دوم خرداد)

7.ساراني (كارشناس اداره اطلاعات زابل )

8.دكتر اشرافي (اصولگرا)

9.مير حسيني (اصولگرا)

«ايرانشهر و سرباز»

1.گل محمد .بامري (نماينده فعلي مجلس)

2.پر بار (شهردار سابق ايرانشهر، جبهه دوم خرداد)

3.هاديزاده(فرماندار مستعفي ايرانشهر)

استان فارس

«شيراز»

1.حجه الاسلام محمد هادي رباني (نماينده فعلي مجلس)

2.سيد حسن ذوالانوار(نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت)

3.محمد نبي رودكي (نماينده فعلي مجلس ، توسعه ملي ايران اسلامي)

4.حجه الاسلام اسكندري(معاون سابق سازمان تبليغات اسلامي)

5.احمدرضا دستغيب (فرزند علي اصغر ، اصولگرا)

7.دكتر ضرغام صادقي (معاون مستعفي هلال احمر ، اصولگرا)

8.سبزواري (قاضي ، اعتماد ملي)

9.نبي زاده

10..معافيان (رئيس سابق سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ، كانديداي اصلاح طلبان)

11.كشكولي (رئيس سابق دادگستري نيريز )

12.نادر مرداني ( رييس دانشكده حقوق دانشگاه شيراز ، اعتماد ملي )

13.دكتر قادري ( شهردار سابق شيراز ، حاميان دولت )

14.دكتركريم زارع(معاون دانشگاه آزاد اسلامي)

15. مهندس حجازي(اصلاح طلب)

16.غلامرضا تاجگردون(معاون سابق سازمان مديريت و برنامه ريزي ، اعتماد ملي)

«ممسني»

1.علي احمدي ( نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا )

2.اميرحسين رشيدي ( بازنشسته سپاه )

3.سيد جعفر هاشمي (دبير آموزش و پرورش اصلاح طلبان)

4.عبدالرضا مرادي ( قاضي دادگستري)

5.حجت الاسلام ابوذر انصاري ( اصلاح طلبان )

6.عبدالوهاب محمدي ( اصلاح طلبان )

«كازرون »

1.شاهين محمد صادقي ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد )

2.مهندس بادآهنگ ( شهردار سابق مرودشت ، اصلاح طلبان )

3.اسفند دشمن زياري (منفرد)

4.مهندس هاشم خوشنام ( اصولگرا)

5.غريب فاضل نيا ( عضو هيئت علمي دانشگاه زابل )

«سپيدان »

1.غلامحسين برزگر (فروغي نيا ، كانديداي اصلاح طلبان )

2.علي مويدي ( نماينده فعلي مجلس )

3.احمدي ( فرماندار سابق سپيدان ، اصلاح طلبان )

4.سيد عنايت هاشمي ( مديركل مستعفي اجتماعي استانداري و فرماندار سابق لار ، اصولگرا )

«فسا »

1.محمد حسين دوگاني آغچغلو ( اصولگرا )

«جهرم»

1.سيد جمال الدين ارجمند ( اصولگرا )

2.شجاعي (نماينده دوره پنجم شوراي اسلامي)

3.رضايي (شهردار سابق جهرم)

4.نور زاد (رئيس سابق آموزش و پرورش ، جبهه دوم خرداد)

«لامرد »

1.محمد علي حياتي(نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

2.حجه الاسلام سيد رضي حسيني المدني(نماينده دوره سوم مجلس ، اصلاح طلب)

3.محمد راستي(فرماندار سابق لامرد ، اصلاح طلب)

4.سيد حبيب حسيني(امام جمعه سابق برازجان ، جبهه دوم خرداد)

5.سيد باقر موسوي (جبهه دوم خرداد)

6.يوسف صادقي(رئيس فرودگاه لار ، جبهه دوم خرداد)

7.عبدالله حسيني(مدير كل بنياد مسكن كهكيلويه و بوير احمد ، كانديداي اصولگرايان)

8.دكتر مقيمي(پزشك ، جبهه دوم خرداد)

9.حجه الاسلام سيد حسين احمدي(وكيل ، جبهه دوم خرداد)

«سروستان ،كربال و كوار»

1.زين العابدين طهماسبي سروستاني(نماينده فعلي مجلس)

2.روستا (نماينده دوره ششم مجلس)

3.كوهي(مسئول سابق بنياد شهيد)

4.زارع شيباني

5.دهقان(بازنشسته سپاه)

«فيروز آباد»

1.سيد يونس موسوي سرچشمه (نماينده فعلي مجلس)

2.قرباني (پاسدار بازنشسته)

3.تورج دهقان

4.اسماعيل رشيدي (كانديداي اصلاح طلبان )

5.حيدر عالي شوندي (كانديداي اصلاح طلبان)

6.هاشم زاده (شهردار سابق فيروز اباد ، جبهه دوم خرداد)

7.فريدوني (رئيس سابق آموزش و پرورش فراشبند ، اصلاح طلب)

«آباده ، بوانات خرم بيد »

1.محمد جواد بخشي

2.سيد مهدي طباطبايي

3.سيد مجيد موسوي

4.عليرضا كياني

5.عليرضا طيبي

6.عليرضا فرود

7.دكتر مصلح

8.علي بيابانگرد

9. مهديه فرخي

10.علي عباسي

11.رحيم زارع

« داراب و زرين دشت »

1.عبدالمحمد رستاد (نماينده فعلي مجلس)

2.حسين زارع

3.سليمي (عضو شوراي شهر)

4.نبي احمدي (رايحه خوش خدمت )

5.اسكندر بهمني (مدير كل اقتصادي سابق استانداري فارس،جبهه دوم خرداد)

6.افشاري (اصلاح طلب )

استان قزوين

«قزوين و آبيك و البرز»

1.قدرت الله عليخاني (نماينده فعلي مجلس از بويين زهرا و آوج،كانديداي اصلاح طلبان )

2.محمد عليخاني (نماينده فعلي مجلس از قزوين ، كانديداي اصلاح طلبان ، يا احتمالا از تهران )

3.عباس محمد دوست (كارمند وزارت نيرو ، حاميان دولت)

4.علي قنبري الموتي(مدير كل سابق پشتيباني وزارت كشور)

5.حسين مير باقري(مشاور استاندار قزوين ، حاميان دولت)

6.دكتر بهشتي سرشت(رئيس جبهه مشاركت قزوين ،كانديداي اصلاح طلبان)

7.داود محمدي (كانديداي دوره هفتم مجلس ، اعتماد ملي)

8.محمد فاضل الموتي (رئيس سابق آموزش و پرورش ، اعتماد ملي)

9.غلامحسن فرجي(كانديداي دوره هفتم مجلس ، حاميان دولت)

10.سيد ناصر قوامي (نماينده دوره ششم مجلس ، كانديداي اصلاح طلبان)

11.احمد سلوشي (رئيس سابق حوزه هنري قزوين)

12.دكتر مجيد قاسمي(مدير عامل بانك پاسارگاد)

« بويين زهرا و آوج»

1.دكتر رضا صفر پور(قاضي)

2.دكتر علي ربيعي(مشاور رئيس جمهور سابق سيد محمد خاتمي ، كانديداي اصلاح طلبان)

3.مظفر آقا عليخاني(عضو اتاق بازرگاني صنايع و معادن ايران ، اصولگرا)

4.روح الله عباسپور(كانديداي دوره ششم مجلس ، حاميان دولت)

5.سيد علي آصف الحسيني( قاضي ، اصولگرا)

6.سيد رضا افتخاري(قائم مقام فدراسيون فوتبال)

7.دكتر مرتضي حيدري (مجري اخبار صدا و سيما )

8.روح الله عباسپور(فرماندار مستعفي شهر صنعتي الوند)

«تاكستان»

1.امير طاهرخاني (كانديداي اصلاح طلبان)

2.رجب رحماني(نماينده فعلي مجلس ، حاميان دولت)

3.بهمن طاهرخاني(رايحه خوش خدمت)

4.سيد حميد موسوي(منفرد)

استان كردستان

«سقز و بانه »

1.فخرالدين حيدري (نماينده فعلي مجلس)

2.دكتر اميد قادري(مدير سابق شبكه بهداشت بانه)

3.احمد عزيزي (عضو شوراي شهر دوم سقز)

4.سعدي نقشبندي(مدير جهاد كشاورزي سابق بانه)

5.محمد قدمي(كارمند جهادكشاورزي بانه)

6.چيا صالحي باباميري(عضو شوراي شهر دوم سقز)

7.دكتر خليل سعيد پور(پزشك)

8.احمد فيضي(دبير آموزش و پرورش)

9.علايي(نماينده دوره ششم ، جبهه دوم خرداد)

10.ثريا عزيز زاده

11.نعمت زاده (نماينده دوره پنجم مجلس ، اعتماد ملي)

استان كرمان

«كرمان و راور»

1.محمد علي كريمي (استاندار سابق كرمان ، فرمانده سابق بسيج بندر عباس و سيرجان،ارزشي)

2.سيد حسن خوشرو (نماينده دوره ششم مجلس ، كانديداي اصلاح طلبان)

3.محمد رضا خوش كيش (مدير بيمه كارآفريني استان كرمان ، اصولگرا)

4.حجه الاسلام عرب پور (رئيس سازمان تبليغات اسلامي ، پيروان خط امام و رهبري)

5. غلامرضا كرمي (نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

6.دكتر ناهيد افتخار (عضو سابق شوراي شهر ، مشاركت)

7.دكتر فدايي(معاون عمراني استانداري ،كانديداي اصلاح طلبان)

8.بتول نامجو (عضو دوره دوم شوراي شهر ، همسر دوست علي دبير هيئت دولت )

9.سيد محمد دعايي (كانديداي كارگزاران ، تهران يا كرمان )

«جيرفت و عنبرآباد»

1.حجه الاسلام علي زادسر (نماينده فعلي مجلس)

2.حجه الاسلام طارم (امام جمعه سابق جيرفت ، اصولگرا)

3. كمالي پور

4.دكتر اسلام پناه (كانديداي اصلاح طلبان)

5.بختيار مجاز (روزنامه نگار ، جبهه متحد)

6.دكتر فرخي (نماينده دوره ششم مجلس ، اعتماد ملي)

7.عارفي(جبهه متحد)

«بافت »

1.محمد آقاجاني(رئيس دانشگاه ازاد سيرجان ، اصولگرا)

2.صلاح الدين شمس الديني(بازنشسته سپاه ، اصولگرا)

3.احمد پيش بين (نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

4.پژمان (رئيس سابق شوراي شهر بافت ، اعتماد ملي)

5.بختياري(كانديداي اصلاح طلبان)

«سيرجان و بردسير»

1.حسن پور (شهردار سابق سيرجان ، اصولگرا)

2.دكتر پور ابراهيمي (كانديداي اصلاح طلبان)

3.حجه الاسلام سيد احمد حسيني (نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

4.زرگر باشي (كانديداي اصلاح طلبان)

«رفسنجان»

1.حسيني (معاون سابق حقوقي و امور مجلس وزارت علوم ،كانديداي اصولگرايان)

2.محمد مهدي انصاري (فرماندار سابق رفسنجان ، جبهه دوم خرداد)

«كهنوج»

1.مختار وزيري (نماينده فعلي مجلس)

2. حجه الاسلام اميري (امام جمعه مستعفي كهنوج)

«زرند و كوهنبانه»

1.حسين اميري خامكاني (نماينده فعلي مجلس)

2.حجه الاسلام جعفري

3.حجه الاسلام مطهري (نماينده ادوار گذشته مجلس)

«شهر بابك»

1.سيد مصطفي هاشمي ريسه (نماينده فعلي مجلس)

استان كرمانشاه

«كرمانشاه»

1.بهروز همتي (استاندار سابق خراسان شمالي)

2.جهانبخش اميني (نماينده فعلي مجلس)

3.سيد عبدالعلي كيميايي (رئيس سابق سازمان مسكن و شهرسازي ، اصولگرا)

«اسلام آباد غرب»

1.حشمت الله فلاحت پيشه(نماينده فعلي مجلس)

2.مهندس صفري(جبهه متحد)

3.ماشاالله حاتمي (جبهه متحد)

«كنگاور و هرسين»

1.سيد جواد زماني (موتلفه)

2.ارسلان رضايي(قاضي ، منفرد)

3.حسن سليماني(نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

«قصر شيرين ، سرپل ذهاب ، گيلانغرب »

1.حشمت الله جاسمي (نماينده فعلي مجلس)

2.احمد احمدي

3.همت بيگ مرادي

4. حشمت الله پرواز

5.ماشاللله پروانه

6.لطف الله پرندين

7.فرهاد تجري

8.فتح الله حسيني

9. علي امين بيگي

10.رضا جمشيدي

11.مهرداد سهامي

12.بابك سيد محمدي

13.احمد عباسي

14.ولي فقيرنواز

15.علي مير كرمي

16.بهروز كياني

17.عليرضا گودرزي

18.كرم محمدي

19.حميد رضا مجردي

استان كهكيلويه و بوير احمد

«كهكيلويه»

1.منطقيان (رئيس اداره فرهنگ و ارشاد سابق ، مشاركت )

2.عليرضا دهقان (مجري اخبار ورزشي تلويزيون)

3.لاهوتي (رئيس سابق دانشگاه پيام نور دهدشت ، اعتماد ملي)

4.حجه الاسلام بزرگواري(نماينده ولي فقيه در دانشگاه ياسوج )

5.حجه الاسلام اندرزيان (نماينده ولي فقيه در دانشگاه)

6.علي مژده اي (قاضي ، حاميان دولت)

7.بيت الله حسيني

8.دانشي

9.فياض بخش

«گچساران ، باشت»

1.علي مراد جعفري ( نماينده فعلي مجلس )

2.سيد قدرت الله حسيني ( اصولگرا )

3. احمد خورشيدي ( رايحه خوش خدمت )

4. هادي زارع پور(جبهه دوم خرداد)

«بوير احمد و دنا »

1.ستار هدايت خواه ( نماينده فعلي مجلس )

2.عبدالمجيد ارجمندي(حزب خدمتگزاران)

3.غلام محمد زارع (جبهه دوم خرداد)

4.غريب پور (جبهه دوم خرداد)

5.مكي عليزاده (جبهه دوم خرداد)

6.غفاري (جبهه دوم خرداد)

7.علي مندني پور (جبهه دوم خرداد)

8.مقدم (جبهه دوم خرداد)

استان گلستان

«گرگان »

1.سيد سبحان حسيني(نماينده فعلي مجلس)

2.دكتر رضا جلالي (دانشگاهي)

استان گيلان

«رشت»

1.هاجر تحريري نيك صفت (نماينده فعلي مجلس)

2.دكتر مظفر نامدار(دانشگاهي،اصولگرا)

3.محمد جلوه (دانشگاهي،اصولگرا)

4.علي آقا زاده (فرمانده سابق سپاه گيلان،حاميان دولت)

5.جبار كوچك نژاد(مدير سابق آموزش و پرورش گيلان ، حاميان دولت)

6.محمد علي علوي (رايحه خوش خدمت)

7.زبردست(حاميان دولت)

8.رمضانعلي صادق زاده (نماينده فعلي مجلس)

9.احمد رمضانپور (نماينده دوره ششم مجلس ، مشاركت)

10.فياض زاهد (اعتماد ملي)

11.روشنك سياسي (كارگزاران)

12.حاجي پور(معاون سابق فرماندار رشت، جبهه دوم خرداد)

13.سروش اكبرزاده(جبهه دوم خرداد)

14.سهيلا مدارايي (جبهه دوم خرداد)

15.كيوان محمدي(حزب اعتدال و توسعه)

16.الياس حضرتي(نماينده سابق رشت، اعتماد ملي)

17.سارنگ(جبهه دوم خرداد)

«رودبار»

1.فرامرز گلشني(نماينده ادوار گذشته مجلس،جبهه دوم خرداد)

2.سيد ابوالحسن مغزن موسوي (نماينده سابق مجلس ، دانشگاهي)

3.عطاالله حكيمي(نماينده فعلي مجلس)

4. صمد مرعشي(كارمند كميته امداد،جبهه دوم خرداد)

5.مهرداد چگيني(رئيس دانشگاه آزاد آستارا)

7.قرباني(بازنشسته سپاه،جبهه متحد)

8.حجه الاسلام حسيني

9.مهندس نصري (مدير كل سابق منابع طبيعي گيلان)

10.محمد گلي كليشمي(منفرد)

«تالش ، رضوانشهر، ماسال»

1.بهمن محمد ياري(نماينده فعلي مجلس)

2.عسگراسلام دوست (نماينده ادوار گذشته مجلس ، جبهه دوم خرداد)

3.نعمت الله اصلاني(وكيل ، اصولگرا)

4.دانش تيموري(دانشگاهي)

5.علي خندستاني(وكيل، اصولگرا)

6.اسماعيل حسن زاده(رئيس شعبه يك دادگستري رشت)

7.سيروس شفقي(شهردار سابق تالش)

8.سيد مجتبي عرفاني(نماينده ادوار گذشته مجلس)

9.غلامرضا هاتفي(نايب رئيس سابق شوراي اسلامي شهر رشت ، جبهه دوم خرداد)

10.دكتر عليرضا جباري

11.نيكخو(جبهه دوم خرداد)

12.عزيز پور عزيزي

13.شادپور شيرزاد

14.فدايي رجبي (اهل تسنن)

«فومن، شفت»

1.ناصر عاشوري قلعه رودخاني(نماينده فعلي مجلس)

2.مصطفي حائري فومني

3.رسول جماعتي (نماينده دوره ششم مجلس، مشاركت)

4.زهرا نظري (عضو شوراي شهر دوم ، مشاركت)

5.محمد رضا شفيعي (نماينده ادوار گذشته مجلس)

6.حجت جعفر زاده (عضو شوراي شهر شفت)

7.حبيب اشرافي

8.محسن صادق زاده(جبهه دوم خرداد)

«آستارا»

1. دلق پوش (معاون سابق ارشاد استان گيلان)

2.عليرضا نعمتي(فرمانده سابق سپاه ، جبهه متحد)

3.صفر نعيمي(پاسدار بازنشسته،اصولگرا)

4.شاپور مرحبا(نماينده فعلي مجلس)

5.سيد تقي بادوام

6.شهرام ترك پور

«صومعه سرا»

1.حسن جوادي (فرماندار سابق صومعه سرا، جبهه دوم خرداد)

2.محمد تقي رنجبر(نماينده ادوار گذشته مجلس، موتلفه)

3.سيد كاظم دلخوش اتابري(نماينده فعلي مجلس)

4.قاسم رمضانپور(نماينده ادوار گذشته مجلس، مشاركت)

5.مير شمس الدين جلالي چمني

6.عليرضا قريب پور

7.داوود نعمتي

8.مير شمس مومن زاده(معاون سابق فرماندار ، جبهه دوم خرداد)

9.ابراهيم مسافري

«رودسر و املش»

1.اسدالله عباسي(نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد)

2.علي اكبري(كانديداي دوره هاي پنجم و ششم مجلس)

3.محمد زارع(موتلفه)

4.دكتر صادق محبوبي(رئيس سابق هيئت كشتي گيلان)

5.دكتر فخيمي (رئيس سابق مركز بهداشت رودسر)

6.حجه الاسلام صديق (رايحه خوش خدمت)

7.حجه الاسلام رضا مظفري (كانديداي جريان دوم خرداد)

8.كمال محمد بيگي (فرمانده بسيج اصناف شمال تهران )

9.عزت الله تقواييان (مشاركت)

10.مژگان نوري (شهردار سابق املش ، جبهه دوم خرداد)

11.محمد عليجاني ( مدير حراست شركت پارس خودرو)

12.علي طاهري فرد( كارشناس وزارت آموزش و پرورش )

13.حسين بادفر(رييس اولين دوره شوراي اسلامي شهر ، جبهه دوم خرداد )

14.دكتر حسن زاده ( كانديداي دوره هفتم مجلس ، روانپزشك )

15.مهدي فرض پور ماچياني ( دانشگاهي )

16كاظم كسرايي ( شهردار سابق رحيم آباد ، جبهه دوم خرداد )

17.خانم رضايي فر ( دكتراي حقوق )

18.حسن كهن روز (دانشگاهي )

19.همت شاه نظري ( مدير گروه در سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور )

20.بابك شعبان نژاد (فرمانده اسبق يگان حفاظت سازمان ميراث فرهنگي گيلان )

«لاهيجان»

1. ايرج نديمي(نماينده فعلي مجلس)

2.علي زلفا (اصولگرا)

3.نيك فر(رايحه خوش خدمت)

4. علي محرر (مدير كل سابق چاي شمال)

5.دكتر احمديان(معاون فرهنگي جهاد دانشگاهي ، اعتماد ملي)

6.يعقوب قاسمي (معاون سابق سپاه سياهكل ، اصولگرا)

7.حميد كريم حديثي(دبير آموزش و پرورش)

9.محمود سابق هميشگي (نماينده سابق تهران ، جمعيت ايثارگران)

10.بهمن يعقوبي

11.مدامي(اصولگرا)

«لنگرود»

1.عبدالكريمي(حاميان دولت)

2.صيقلي(نماينده ادوار گذشته مجلس)

3.محمد بندرچي(موتلفه)

4.محمدعلي حيدري شلماني (نماينده فعلي مجلس)

5.عيسي مولايي(حاميان دولت )

6.فرهاد لاهوتي

7.محمد دهگان (معاون فرماندار -دوم خرداد)

8- نصرت نادم (مديركل پست بانك تهران -دوم خرداد)

9- شيخيان (كارشناس وزارت راه و ترابري )

10- ابراهيم زماني (مشاركت )

11- دكتر حبيب ا... اسدي (رئيس سابق آموزش پرورش و هلال احمر -جبهه دوم خرداد)

12- محمد اخوان (فرماندار سابق شهرستانهاي رودسر و آستارا -مشاركت )

13- سيد علي موسوي (مدير مسئول نشريه گلبانگ گيلان )

14- رضا محمدي

«آستانه اشرفيه»

1. دكتركيانوش صادق دقيقي(نماينده فعلي مجلس)

2 محمد .پاك نعمت (مدير و موسس مدرسه غير انتفاعي -جبهه متحد)

3. نادر رسولي(پزشك پاسدار)

4.نادر محمد دوست (پاسدار بازنشسته ، جبهه متحد)

5.عليرضا غلامي (فرماندار سابق لنگرود ، اصلاح طلب)

6.حسن شاخصي (نماينده سابق آستانه -اصلاح طلب)

7.رمضان سيرتي

8.محمد علي رمضاني (پاسدار بازنشسته ، جبهه اصلاحات)

9- يونس رنجكش (روزنامه نگار )

10- كامل خيرخواه (دودورنماينده مردم لا هيجان - اصولگرا)

11- جهانبخش رضاپور

12-رضا صالح (نماينده دوره ششم -مشاركت)

13- عليرضا غلامي (فرماندار سابق -دوم خرداد)

14- رضا پرستش

«بندر انزلي»

1. هادي حق شناس(نماينده فعلي مجلس)

2.اميد عزيزي(رايحه خوش خدمت)

3.حسن خسته بند(نماينده دوره ششم ، اعتدال و توسعه)

4.شجاع (نماينده ادوار گذشته مجلس)

5-ميرشمس الدين پورباقري (دانشگاهي)

6-محمد نادم (كارشناس ايران خودرو ،جبهه دوم خرداد)

7- محمد صالح سري بازاري

8-اميد نوروزي

9- علي شير افكن

10- سيد محمد پيشوايي

استان لرستان

«خرم آباد»

1.قدرت الله ايماني (نماينده فعلي مجلس)

2.غلامرضا محمدي (قهرمان كشتي ، مربي تيم ملي)

3.ابراهيم آقامحمدي (دريك وند)(مديركل حراست دانشگاه تهران ،كانديداي جبهه متحد)

4.محمد محرابي(عضو شوراي شهر دوره اول و دوم ، اصولگرا)

5.محمد رضا ملك شاهي (رئيس مستعفي آموزش و پرورش استان ، موتلفه)

6.نور محمد فردي بيرانوند(فرماندار سابق ايذه و باغملك)

7.حاج رحيم رحيم نسب (پاسدار بازنشسته)

8.شجاع دريك وند (فرماندار سابق خرم آباد ، اصلاح طلب)

9.ناصر غلامرضايي(عضو مستعفي شوراي سوم شهر ، اعتماد ملي)

10.حجه الاسلام عزيزي (اصولگرا)

11.علي حيدر اميري

12.علي صلاح ورزي(عضو شوراي شهر دوم خرم آباد)

13.نصرت الله جهاني چگيني(عضو شوراي شهر اول و دوم خرم آباد ، كانديداي اصلاح طلبان)

14.فتح الله حسنوند(نماينده فعلي مجلس)

15.ابراهيم دريك وند (رئيس سابق اداره اطلاعات استان ، اصولگرا)

16.حميد رشيدي (مدير مدرسه ، مشاركت)

«ملاوي و پلدختر»

1.سيد محمد مهدي شاهرخي(نماينده فعلي مجلس)

2.دكتر باهر (دانشگاهي)

3.حميد مرادي (فرماندار سابق)

4.دكتر هدايت ايماني

«دورود و ازنا»

1. حسين گودرزي (دانشگاهي ، اصولگرا)

2.حسين پاپي (نماينده فعلي مجلس)

3.غلامرضا عبدالوند(نماينده ادوار گذشته مجلس ، اعتماد ملي)

4.مسعود فرهيخته(دبير آموزش و پرورش ،اصلاح طلب)

5.حجه الاسلام سيد مهدي موسوي

6.فولادوند

7.غلام جمالي (رئيس آموزش و پرورش شهرستان ، جبهه دوم خرداد)

8. عزت الله دهقان (نماينده ادوارگذشته مجلس ، اصولگرا)

9.محمد بختياري (اصلاح طلب)

« بروجرد »

1.علاء الدين بروجردي (نماينده فعلي مجلس)

2.محسن يحيوي (نماينده فعلي مجلس ، جامعه مهندسين )

3.نظام اسلامي (نماينده دوره ششم )

4.ارجمند عباسي (فرماندار سابق بروجرد ، اصلاح طلب)

5.هادي مقدسي (كارمند وزارت كشور ، منفرد)

6.حسن كره رودي

7.سراب نشين

8.گودرزي (كارمند آموزش و پرورش

استان مازندران

«ساري»

1.حجه الاسلام عبدالله زماني معروف به مفيد زماني (قاضي ، اصولگرا)

2.عشوري

3.يوسف نژاد

4.حسين زادگان (فرماندار سابق ساري

5.روحي (نماينده فعلي مجلس)

6.سيد رمضان شجاعي معروف به اسحاق (مدير كل صدا و سيما ساري)

7.حجه الاسلام عبدالحميد عبدالاحد

«بابل»

حسينعلي قاسم زاده ( نماينده فعلي مجلس )

محسن نريمان (نماينده دوره ششم مجلس )

حجت الاسلام كيانژاد(رييس عقيدتي سياسي ناجا)

علي اكبر ناصري (نماينده فعلي مجلس )

كريم نژاد (دبير آموزش و پرورش )

زماني (دبير آموزش و پرورش )

علي كريمي ( كانديداي دوره ششم مجلس )

«بهشهر و نكا»

1.سردار مقيمي (اصولگرا،جبهه متحد)

2.عبدالهاشم يعغوبي(وكيل)

«قائمشهر»

1.ولي رعيت (نماينده فعلي مجلس)

2.عزت الله اكبري (نماينده ادوار گذشته مجلس،اصولگرا )

3.دكتر محمد علي داداشي( رياست كميته مطالعات حقوق سياسي مركز پژوهش هاي مجلس)

استان مركزي

«اراك و كميجان»

1.عباس رجايي ( نماينده فعلي مجلس )

2.سيد احمد لطفي (شهردار سابق اراك ، اصولگرا)

«محلات و دليجان»

1.سيد حسن عباسي (نماينده فعلي مجلس)

2.محمد جلالي (مديركل سابق منابع طبيعي ، حاميان دولت)

3.محمد اميني(كانديداي اصلاح طلبان)

4.عليرضا سليمي(حاميان دولت)

5.حبيبي (منفرد)

6.مجيد خليلي (منفرد)

«شازند»

1.محمود احمدي بيقش (پاسدار بازنشسته ، اصولگرا )

2. قاسم عزيزي (نماينده فعلي مجلس )

3.مهندس فتحي

«خمين »

1.بهرام حبيبي ( نماينده فعلي مجلس )

2.سيد امرالله موسوي ( معاون پارلماني دانشگاه پيام نور ، نماينده دوره ششم ، حاميان دولت )

3.حسين مقيمي ( معاون سابق عمران وزارت كشور ، اصلاح طلب )

4.محمد عظيمي (عضو شوراي شهر دوم)

5.دكتر رستمي

6.دكتر محبتي

7.خانم دكتر عبادي

«ساوه و زنديه»

1.حسين اسلامي(نماينده فعلي مجلس )

2.محمد مهدي امامي ناصري

3.شهلا ميرگلو بيات(پزشك)

استان هرمزگان

«بندرعباس،حاجي آباد ، قشم و ابو موسي»

1.محمد آشوري تازياني (نماينده فعلي مجلس)

2.غلام عباس زائري (نماينده ادوار گذشته ، جبهه متحد)

3.شهريار مشيري (نماينده فعلي مجلس)

4.علي دير باز (نماينده فعلي مجلس)

5.سيد مصطفي ذوالقدر(نماينده ادوار گذشته ، اعتماد ملي)

6.امين فرج زاده (شهردار سابق بندر عباس ، اصولگرا)

7.احمد حبيبي(نماينده دوره ششم مجلس)

8.ابراهيم اميني(فرماندار سابق بندر عباس ، اصلاح طلب)

9.رئوفي(مدير كل سابق ارشاد ، اعتماد ملي)

«بندر لنگه و بستك»

1.سيد عبدالله حسيني (نماينده فعلي مجلس)

2.احمد جباري(رئيس هيئت نظارت شهرستان ، حاميان دولت)

3.دكتر زارعي(رئيس بيمارستان بندر لنگه)

«ميناب ، رودان و جاسك»

1.علي معلمي پور (نماينده فعلي مجلس)

2.سيد علي مير خليلي(نماينده ادوار گذشته ، جبهه متحد)

3.سيد عبدالكريم هاشمي(مدير كل طرح و برنامه استانداري ، اصولگرا)

4.حجه الاسلام ابراهيمي(حاميان دولت)

استان همدان

«همدان»

1.حميد رضا حاجي بابايي(نماينده فعلي مجلس)

2. نظري ( معاون رئيس شوراي شهر سابق همدان )

3.دباغ ( عضو شوراي شهر )

4.حجه الاسلام حسني حلم

5. خرم ( استاندار چند دوره قبلي همدان )

6.زبردست ( استاندار قبلي همدان)

7.حجازي ( رئيس شوراي شهر سابق همدان )

8.ابراهيم كارخانه اي (نماينده فعلي مجلس ، كانديداي حاميان دولت)

9.امير عفراتي (عضو اسبق شوراي شهر همدان )

10.دكتر شريف زادگان (وزيررفاه در دولت خاتمي)

11.طاهايي (استاندار سابق استان مركزي ، اردبيل و سمنان)

12.سردار همداني( حاميان دولت)

13.بهروز نعمتي

14.مهدي شريفيان (اعتماد ملي)

15.مجيد مختاري دوست (كانديد اصلاح طلبان)

16.دكتر غلامي (رئيس پيشين دانشگاه همدان)

«تويسركان »

1.محمد بيات ( كانديداي جريان اصلاحات )

2. سيد جعفر كيايي

3.امام علي عبدالمالكي ( فرمانده سابق سپاه تويسركان )

4.شهريار طاهرپور

5.مرتضي فضل علي ( نماينده فعلي تويسركان )

6.محسن تركاشوند( نماينده دوره ششم مجلس)

7.سيد حاتم ذوالفقاري

8.مهدي صناعي

«ملاير»

1.بيژن شهبازخاني ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه دوم خرداد )

2.علي ربيعي(قاضي ديوان عدالت اداري ، اصولگرا)

3.محمد كاظمي (كانديد اصلاح طلبان )

4.حسن زماني ( نماينده فعلي مجلس ، جبهه متحد )

5.كاووس توكلي(سردار بازنشسته سپاه )

6.امين حسين رحيمي (قاضي دادگستري)

7.آريايي نژاد (پزشك عضو سابق شوراي شهر سامن)

8.حجه الاسلام عبداللهي (رئيس سابق حوزه علميه)

9.علي نعمت چهاردولي(معاون سابق آموزش و پرورش)

«بهار و كبودر آهنگ»

1.پور مختار(پاسدار بازنشسته ، ايثارگران)

2.يعقوبي (نماينده ادوار گذشته مجلس)

3.فاضل همداني (نماينده ادوار گذشته مجلس)

4.جعفري ( فرماندار سابق كبودر آهنگ)

5.توسلي(ديپلمات وزارت خارجه)

«اسد آباد»

1.بهرامي (نماينده فعلي مجلس)

2.صفايي(نماينده ادوار گذشته مجلس، كانديداي اصلاح طلبان)

3.سرمدي (رئيس سابق شوراهاي اسلامي استان همدان، اصولگرا)

4.دكتر رنجبر (پزشك ، كانديداي ادوار گذشته مجلس)

«نهاوند»

1.طاهري (مدير كل صدا وسيما اراك)

2.مهدي صناعي

3.محمد تقي كاوياني پور (نماينده فعلي مجلس)

استان يزد

«يزدو صدوق»

1.حجه الاسلام سيد محمد تقي محصل همداني (نماينده فعلي مجلس از مهريز و بافق ، جبهه متحد)

2.حجه الاسلام سيد مهدي صدر الساداتي(جبهه متحد اصولگرايان)

3.حجه الاسلام سيد محمد رضوي (نماينده دوره ششم يزد ، اعتماد ملي)

4.مهندس كلانتري (استاندار پيشين ، كانديداي اصلاح طلبان )

5.مهندس شايق( شهردار سابق يزد ، اصولگرا)

«اردكان»

1.محمد رضا تابش (نماينده فعلي مجلس ،جبهه دوم خرداد)

2.دكتر فرزان (پزشك ، اصولگرا)

3.بهجتي ( پسر امام جمعه سابق ،جبهه متحد)

4..مهدي ناظمي(جبهه متحد)

5.مهندس كلانتري(شهردار سابق اردكان ، دانشگاهي)

6.دكتر محيطي (رئيس سابق دانشگاه پيام نور اردكان)

7.دكتر رزم آور (پزشك)

«مهريز ، بافق ، ابركوه و خاتم»

1.حجه اسلام ابويي (مشاور استاندار سابق)

«تفت و ميبد»

1.سيد جلال يحيي زاده (نماينده فعلي مجلس ، اصولگرا)

2.حسينعلي فلاح (فرماندار سابق يزد ، كانديداي اصلاح طلبان )

شعارسال، با اندكي تلخيص و اضافات بر گرفته از وبلاگ آويژه ، تاريخ انتشار: 13 شهريور 1398 ، كدخبر: _ ، ileya.blogsky.com www.
منبع خبر:
شعار سال
 
تاریخ: ۱۵/۰۶/۱۳۹۸