روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
حادثه رانندگي در آزادراه كاشان/ 18 كشته و مصدوم
 
2 حادثه رانندگي در محورهاي منتهي به شهرستان كاشان به كشته شدن چهار نفر و آسيب ديدن 14 نفر ديگر منجر شد.
2 حادثه رانندگي در محورهاي منتهي به شهرستان كاشان به كشته شدن چهار نفر و آسيب ديدن 14 نفر ديگر منجر شد.

آفتاب نيوز : رييس مركز اورژانس و مديريت حوادث دانشگاه علوم پزشكي كاشان روز پنجشنبه در اين زمينه گفت: بامداد امروز گزارش حادثه برخورد يك دستگاه تريلي با گاردريل و سپس بروز تصادف زنجيره اي در آزادراه كاشان- قم دريافت شد و سه دستگاه آمبولانس اورژانس و هلال احمر در محل حضور يافتند.

حسين رياحي افزود: 2 دستگاه سواري پرايد و يك دستگاه ام وي ام نيز در اين حادثه رانندگي كه در محدوده مسجد الشهدا رخ داد، با يكديگر برخورد كرده بودند كه در نتيجه 13 نفر آسيب ديده و 12 نفر به بيمارستان شهيد بهشتي كاشان منتقل شدند.

وي بيان كرد: شرايط آسيب ديدگان انتقالي به بيمارستان خوشبختانه رضايت بخش گزارش شده است.

رييس مركز اورژانس و مديريت حوادث دانشگاه علوم پزشكي كاشان همچنين اظهارداشت: در حادثه اي ديگر در كيلومتر 15 آزادراه كاشان- نطنز يك دستگاه تريلي با يك دستگاه پرايد برخورد كرد و چهار سرنشين خودروي پرايد به علت شدت آسيب هاي وارده جان خود را از دست دادند.

وي اضافه كرد: تنها مصدوم اين حادثه پس از اقدام هاي درماني مناسب به بيمارستان شهيد بهشتي كاشان انتقال يافت.

حوادث رانندگي در محورهاي منتهي به شهرستان كاشان به ويژه در محدوده آزادراه، از ابتداي سال جاري تاكنون بيش از 300 نفر كشته و مصدوم برجا گذاشته است.

اين محور بخشي از آزادراه هفت به طول 465 كيلومتر است كه از تهران آغاز شده و با عبور از استان قم، در غرب اصفهان پايان مي يابد.
منبع خبر:
آفتاب
 
تاریخ: ۰۷/۰۶/۱۳۹۸