روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
مسؤولان با مردم فاصله دارند
 
آيت الله نمازي مردم را ولي نعمت مسؤولان دانست و گفت: مسؤولان از بركت مجاهدت قيام مردم به پست و مقام رسيدند و بايد قدردان مردم باشند و به مردم بي اعتنايي نكنند.
آيت الله نمازي مردم را ولي نعمت مسؤولان دانست و گفت: مسؤولان از بركت مجاهدت قيام مردم به پست و مقام رسيدند و بايد قدردان مردم باشند و به مردم بي اعتنايي نكنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري رسا در كاشان، آيت الله عبدالنبي نمازي امروز در ديدار فرماندار ويژه و مديران و مسؤولان دستگاه هاي اجرايي شهرستان كاشان به مناسبت آغاز هفته دولت با تبريك اين هفته و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر گفت: شرايط امروز كشور شرايط حساسي است و مسؤولان بايد مراقب باشند وظايف خود را به درستي انجام دهند.

وي از مردم به عنوان سرمايه كشور و نظام جمهوري اسلامي ايران نام برد و افزود: مردم ايران، مردم خوبي هستند و هركجا نياز به حضور مردم در پشتيباني از جبهه و حوادث غير مترقبه سيل و زلزله بوده كم نگذاشته و در صحنه حاضر شده اند و به پاي نظام ايستاده اند.

آيت الله نمازي با اشاره به اينكه مسؤولان با مردم فاصله دارند و مردم از مسؤولان خيلي جلوتر هستند، اظهار داشت: امام خميني (ره) درديدار مسؤولان نظام در پاسخ به اين سوال كه جبهه ها خالي شده است خطاب به مسؤولان مي فرمايد، وظايف خود را انجام دهند و نگران مردم نباشند كه مردم وظيفه خودشان را مي دانند و هركجا احساس وظيفه كنند در صحنه حاضر هستند.

نماينده ولي فقيه در كاشان مردم را ولي نعمت مسؤولان دانست و افزود: مسؤولان از بركت مجاهدت قيام مردم به پست و مقام و رياست و نام و شهرت رسيده اند و بايد قدردان مردم باشند و به مردم بي اعتنايي نكنند و ادارات نسبت به تكريم ارباب رجوع اهتمام ويژه داشته باشند.

آيت الله نمازي با تأكيد بر اينكه ما امروز امانتدار شهدا هستيم اظهار داشت: حكومت اسلامي به بركت مجاهدت انبياء و علمايي است كه در طول تاريخ به دنبال تشكيل حكومت بودند تا اينكه براساس حكمت خداوند در عصر حاضر دولت كريمه اسلامي به ما هديه شد.

وي افزود: امروز سكان جمهوري اسلامي به دست رهبري فقيه و عادل جامع الشرايطي است كه در حوادث اخير و حضور ناو هاي بيگانه در خليج فارس و تهديد هاي نظامي دشمن با اقتدار در برابر دشمن ايستاد و همه را خلع سلاح كرد.

نماينده ولي فقيه در كاشان گفت: رزمندگان سپاه اسلام پهپاد فوق پيشرفته آمريكايي را كه از ناو آمريكا پرواز كرده بود بدون هيچگونه ترس و وحشتي سرنگون و منهدم كردند و سبب بهت و حيرت دنيا شدند كه چگونه يك كشور جهان سومي به لحاظ جغرافيايي در برابر يك ابرقدرت دنيا ايستاده است.

آيت الله نمازي با تأكيد بر اينكه پايه و اساس حكومت اسلامي ايران بر پايه عزت و اقتدار است، اظهار داشت: خداوند قادر است و حاكم روي زمين نيز نماينده خدا است و نماينده خدا هم بايد اقتدار داشته باشد چرا كه با ضعف نمي توان جامعه را اداره كرد.

به گفته وي نظام اسلامي و انقلاب اسلامي ايران امروز به عنوان يك امانت در اختيار ما است و هركس درهر پست و مقام و منصبي قرار دارد بايد با تمام وجود براي شرح وظايفي كه برعهده دارد تلاش كند.

آيت الله نمازي گفت: از اينكه امروز در نظام توحيدي زندگي مي كنيم بايد شكرگزار باشيم چرا كه رهبري آن برعهده فقيه عادل جامع الشرايطي است كه نمونه آن در طول تاريخ وجود نداشته است و فقهاي برجسته و تمام عيار زيادي آمدند و رفتند، اما خداوند امام را تربيت كرد تا در برهه اي از زمان كه خلاء رهبري در شيعه بروز و ظهور دارد به ميدان آمده و حكومت 2 هزار و 500 ساله شاهنشاهي را سرنگون و حكومت الاسلامي را تأسيس كند./1307/پ310/ب1
منبع خبر:
رسا
 
تاریخ: ۰۳/۰۶/۱۳۹۸