روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
اولويت دارترين موضوع در استان اصفهان آب است
 
استاندار اصفهان اولويت دارترين موضوع در استان اصفهان مسئله آب است.
اولويت دارترين موضوع در استان اصفهان آب است
استاندار اصفهان اولويت دارترين موضوع در استان اصفهان مسئله آب است.
به گزارش خبرگزاري موج اصفهان، عباس رضايي در جمع اصحاب رسانه به مناسبت هفته دولت با اشاره به اينكه اولويت دارترين موضوع در استان اصفهان آب است، گفت: تا آخر شهريور ماه سال جاري لاينينگ تونل سوم كوهرنگ به اتمام مي رسد.

وي بيان داشت: كشور به علت تحريم هاي استكبار جهاني در شرايط حساسي است ، امروز استكبار در صدد تحريمشركت به شركت است و نه دولت به دولت.

رضايي افزود: در شرايط اقتصاد كنوني كشور دولتمردان به دنبال برطرف كردن مشكلات اقتصادي و معيشتي قشر ضعيف جامعه هستند كه به لطف خدا و با تدابير انجام شده قدم هاي مثبتي هم در اين زمينه برداشته شده است.

افتتاح 1734 پروژه در هفته دولت در استان اصفهان

مقام ارشد استان گفت: امسال در هفته دولت 1734 پروژه با اعتباري بالغ بر دو هزار و 930 ميليارد تومان در استان اصفهان افتتاح و به بهره برداري مي رسد.

وي تصريح كرد: بيشترين پروژه در شهرستان اصفهان با 473 پروژه و سپس شهرستان كاشان با 106 پروژه و تيروان كرون با 100 پروژه در مرتبه بعد مي باشد.

رضايي همچنين با اشاره به توزيع گوشت در استان گفت: با پيگيرهايي كه انجام شده است 300 تا400 تن گوشت براي ايام محرم و صفر و تامين گوشت هيئت ها و نذورات مردم وارد استان مي شود.

استاندار اصفهان در ارتباط با مقابله با بيماري سالك در استان نيز بيان داشت: براي اولين بار رديف بودجه براي بيماري سالك در نظر گرفته شده است كه در اين زمينه بايد توسط مسؤولين مربوطه در دانشگاه علوم پزشكي پيگيري هاي لازم انجام شود.
 
تاریخ: ۰۳/۰۶/۱۳۹۸