روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
اختصاص 150 ميليون تومان براي رفع مشكل خوابگاه هاي دانشگاه علوم پزشكي قم
 
شفقنا- معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي قم با بيان اينكه براي رفع مشكلات خوابگاه هاي پسران نزديك به 150 ميليون تومان و براي ايجاد بسترهاي رفاهي و خدماتي در حياط خوابگاه كوثر بيش از 130 ميليون تومان هزينه شده است، گفت: در سال جديد تعداد ناظم هاي خوابگاه ها به دو نفر افزايش يافته و خدمات ...

شفقنا- معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي قم با بيان اينكه براي رفع مشكلات خوابگاه هاي پسران نزديك به 150 ميليون تومان و براي ايجاد بسترهاي رفاهي و خدماتي در حياط خوابگاه كوثر بيش از 130 ميليون تومان هزينه شده است، گفت: در سال جديد تعداد ناظم هاي خوابگاه ها به دو نفر افزايش يافته و خدمات مختلف از جمله تاسيساتي و باغباني به بخش خصوصي واگذار مي شود.

به گزارش شفقناقم، دومين نشست صميمي و هم انديشي كاركنان معاونت دانشجويي و فرهنگي دانشگاه علوم پزشكي قم در دفتر معاونت برگزار شد.

معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي قم از متراكم بودن فضاي خوابگاهي اين دانشگاه ياد كرد و گفت: امسال 10 واحد جديد به ظرفيت اين خوابگاه ها اضافه شده كه به زودي به صورت كامل تجهيز مي شود.

دكتر سيامك محبي با اشاره به برخي از مشكلات موجود در خوابگاه پسران عنوان كرد: بهسازي خوابگاه هاي پسران، زيباسازي نمازخانه و جداسازي سالن تماشا و اختصاص اتاق ويژه براي سرپرست خوابگاه دنبال شده كه در مجموع براي خوابگاه هاي پسران نزديك به 150 ميليون تومان هزينه شده است.

او خاطرنشان كرد: در مورد خوابگاه كوثر نيز به دنبال ايجاد بسترهاي رفاهي و خدماتي در حياط اين خوابگاه بوديم كه تاكنون نزديك به 130 ميليون تومان هزينه كرده ايم تا بتوانيم آلاچيق ها، تنيس روي ميز، پيست دوچرخه سواري، و زمين هاي واليبال و گلف را آماده سازي كنيم.

دكتر محبي با بيان اينكه درختان مثمر در محيط فضاي سبز خوابگاه ها افزايش مي يابد، عنوان كرد: اكنون منتظر خنك تر شدن هوا هستيم تا در پايان شهريورماه شاهد كاشت درختان مثمر در اين فضاها خواهيم بود.

معاون فرهنگي دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي قم از اجاره طبقه سوم خوابگاه كوثر به دانشگاه حضرت معصومه(س) ياد كرد و گفت: احقاق حقوق دانشگاه علوم پزشكي قم و ارائه خدمات مطلوب به دانشجويان اين دانشگاه دنبال شده است.

او با بيان اينكه واحدهاي جديد خوابگاهي به سيستم هاي نوين گرمايشي و سرمايشي تجهيز مي شوند، تصريح كرد: خوابگاه هاي پسران با استفاده از پل هوايي به يكديگر متصل مي شوند؛ تعداد ناظم ها در هر شيفت يك نفر است كه تعداد آن ها به دو نفر افزايش يافته و خدمات مختلف از جمله تاسيساتي و باغباني به بخش خصوصي واگذار مي شود.

انتهاي پيام

fa.shafaqna.com شفقنا در شبكه هاي اجتماعي: توييتر | اينستاگرام | تلگرام
منبع خبر:
شفقنا
 
تاریخ: ۰۳/۰۶/۱۳۹۸