روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
فرماندار و مسئولان كاشان با شهدا تجديد ميثاق كردند
 
حوزه/ فرماندار و مسئولان ادارت شهرستان كاشان در دومين روز از هفته دولت با حضور در گلزار شهداي دارالسلام اين شهرستان، با شهدا تجديد ميثاق كردند.
فرماندار و مسئولان كاشان با شهدا تجديد ميثاق كردند

شهدا حوزه/ فرماندار و مسئولان ادارت شهرستان كاشان در دومين روز از هفته دولت با حضور در گلزار شهداي دارالسلام اين شهرستان، با شهدا تجديد ميثاق كردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري «حوزه» در كاشان، در دومين روز از هفته دولت، آيين تجديد ميثاق با شهيدان با حضور فرماندار، مسئولان، روساي ادارات و اعضاي شوراي اداري شهرستان كاشان، پيش از ظهر امروز يك شنبه سوم شهريورماه، در گلزار شهداي دارالسلام اين شهرستان برگزار شد.

در اين مراسم، قبور مطهر شهداي آرميده در گلزار شهداي دارالسلام دارالومنين كاشان غبارروبي و عطرافشاني شد.

شركت كنندگان در اين مراسم با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهداي والا مقام اداي احترام و با آرمان هاي شهدا و امام راحل تجديد ميثاق كردند و ياد و خاطره شهداي انقلاب اسلامي، دوران دفاع مقدس، مدافعان حرم به ويژه شهداي دولت را گرامي داشتند.

برپايه اين گزارش، فرماندار و مسئولان ادارات و نهادهاي دولتي شهرستان كاشان همچنين با حضور برسر مزار آيت الله سيدمهدي يثربي (ره) نماينده ولي فقيه و امام جمعه فقيد اين شهرستان ضمن قرائت فاتحه و صلوات، ياد و خاطره اين عالم بزرگ را گرامي داشتند.

انتهاي پيام
منبع خبر:
حوزه نيوز
 
تاریخ: ۰۳/۰۶/۱۳۹۸