روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
خدمت به مردم بالاترين افتخار براي جامعه پزشكي است
 
سرپرست دانشگاه علوم پزشكي گفت:خدمت به مردم شريف استان بالاترين افتخار براي جامعه پزشكي است
خدمت به مردم بالاترين افتخار براي جامعه پزشكي است
سرپرست دانشگاه علوم پزشكي ايلام: خدمت به مردم بالاترين افتخار براي جامعه پزشكي است سرپرست دانشگاه علوم پزشكي گفت:خدمت به مردم شريف استان بالاترين افتخار براي جامعه پزشكي است

به گزارش برنا از ايلام ،دكتر كريميان در گراميداشت روز پزشك اظهار داشت : وقتي بيماران براي درمان به پزشكان مراجعه مي كنند احساس رضايتمندي از چشمان آنان قابل درك است. همين امر خود بالاترين پاداش براي يك پزشك است.

دكتر كريميان ادامه داد: پزشكان در سخت ترين شرايط در كنار مردم و بيماران بوده اند و در حال حاضر كه مشكلات اقتصادي و اعتباري گريبانگير كشورمان شده، قطعاً پزشكان اين شرايط را به خود خوبي درك خواهند كرد و بيشتر از گذشته به مردم خدمت مي نمايند.

اوگفت: اگرچه در اين شرايط سخت اقتصادي و كمبود اعتبارات مطالبات پزشكان افزايش يافته اما هيچگاه انگيزه آنان براي خدمت به مردم و بيماران كم نشده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشكي ايلام با بيان اينكه در حال حاضر تعداد 250 پزشك عمومي، 145 متخصص و 27 فوق تخصص در استان ايلام به مردم خدمت مي كنند؛ تصريح نمود: برخلاف گذشته كه استان به لحاظ خدمات دهي در حوزه سلامت محروم بود اما خوشبختانه در حال حاضر مايه فخر و مباهات است كه استان ايلام در جايگاهي رفيع در خدمات رساني به مردم قرار دارد.

اين مراسم به همت سازمان نظام پزشكي ايلام و با حضور پرشور پزشكان و خانواده هاي آنان برگزار شد.

در اين آيين كه نماينده ولي فقيه در استان نيز حضور داشت از پزشكان نمونه ايلام تجليل شد.
منبع خبر:
برنا نيوز
 
تاریخ: ۰۳/۰۶/۱۳۹۸