روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
4200 دانشجوي جديد در دانشگاه يزد پذيرش مي شوند
 
معاون دانشجويي دانشگاه يزد از جذب بيش از 4200 دانشجوي جديدالورود در اين دانشگاه خبر داد.
4200 دانشجوي جديد در دانشگاه يزد پذيرش مي شوند
- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاري تسنيم از يزد، محمدرضا صادقيان شاهي بعد از ظهر امروز در نشست هماهنگي عوامل پذيرش ورودي هاي جديد دانشگاه يزد، با اشاره به پذيرش 4255 دانشجوي جديد براي سال تحصيلي پيش رو اظهار داشت: در حوزه دانشجويي يكي از مهم ترين مباحث، بحث اسكان و سراهاي دانشجويي است و هر سال همزمان با پذيرش دانشجويان ورودي جديد، دو تيم در سراهاي دانشجويي پسران و دختران مستقر شده و در بحث پذيرش دانشجويان غير بومي همكاري مي كنند.

وي ادامه داد: با اين حال بايد اين نكته را در نظر داشت كه در حال حاضر دانشگاه يزد با كمبود سراي دانشجويي مواجه است اما با توجه به تعهدي كه به تمام دانشجويان غير بومي دارد تلاش مي كند تا اين مشكل به بهترين شكل رفع شود.

معاون دانشجويي دانشگاه يزد با تاكيد بر اهميت پايش سلامت دانشجويان گفت: در زمان ثبت نام غرفه اي براي پايش سلامت جسمي و رواني دانشجويان وجود دارد كه تمامي دانشجويان جديد بايد با تكميل فرم هاي مربوطه پايش شوند. با توجه به برخي معضلاتي كه جوانان با آن درگير هستند، اين بخش بسيار اهميت دارد.

صادقيان افزود: سال گذشته كتابچه راهنمايي براي دانشجويان جديد منتشر شده و در اختيارشان قرار گرفت، امسال هم بر اساس سياست هاي جديد كتابچه راهنما به صورت الكترونيك در اختيار علاقه مندان قرار مي گيرد.

طهرانچي: افراد مستعد بايد براي تحول و ارتقاي علوم انساني در دانشگاه آزاد جذب شوند
ظريف دانشيار دانشكده مطالعات جهان دانشگاه تهران شد
ارائه خدمات درماني به 2 ميليون نفر در سال توسط دانشگاه علوم پزشكي سپاه
محمدتقي صادقي معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه يزد هم در اين نشست با تاكيد بر اينكه فرآيند ثبت نام يكي از مهم ترين فرآيندها در دانشگاه است اظهار داشت: نخستين احساسي كه دانشجو در بدو ورود به دانشگاه به دست مي آورد و تا سال ها با او مي ماند بنابراين انجام مناسب و خوب فرآيند ثبت نام تاثير به سزايي در نگاه دانشجو و خانواده ها نسبت به دانشگاه دارد.

معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي دانشگاه يزد با بيان اينكه خوشبختانه دانشگاه يزد يكي از دانشگاه هاي سرآمد در روند پذيرش دانشجو است، گفت: در بحث پذيرش دانشجويان، فرايندها زمان بندي شده و تقريبا تمام واحدها درگير هستند. گاهي مشكلاتي نيز وجود داشته كه همكاران به ويژه حوزه رياست براي رفع مشكلات با ما همراهي كرده اند.
منبع خبر:
تسنیم
 
تاریخ: ۰۳/۰۶/۱۳۹۸