روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸
برخورد 2 سواري در آزادراه كاشان- قم يك كشته و 16مصدوم برجا گذاشت
 
برخورد 2 دستگاه خودروي سواري در آزادراه كاشان- قم ظهر جمعه به جان باختن يك نفر و آسيب ديدن 16 نفر ديگر منجر شد.


به گزارش گروه استان هاي باشگاه خبرنگاران جوان ، رييس مركز اورژانس دانشگاه علوم پزشكي كاشان گفت: ساعت 12 و 38 دقيقه گزارشي مبني بر برخورد يك سواري پرايد و سمند در آزادراه كاشان- قم، محدوده شركت شير پاستوريزه، دريافت شد كه پنج دستگاه آمبولانس اورژانس به همراه يك دستگاه آمبولانس هلال احمر در محل حادثه حضور يافتند.

حسين رياحي افزود: نيروهاي امدادي پس از بررسي صحنه و اقدام هاي درماني، 12 نفر از آسيب ديدگان حادثه را كه جزو سرنشينان خودروي سمند و از اتباع كشور افغانستان بودند، به بيمارستان شهيد بهشتي كاشان منتقل كردند.

او بيان كرد: يكي از سرنشينان خودروي سمند كه خانم بود، به علت شدت آسيب هاي وارده در محل حادثه جان خود را از دست داد و شرايط نيمي از آسيب ديدگان اعزامي به بيمارستان هم نامساعد گزارش شده است.

رييس مركز اورژانس دانشگاه علوم پزشكي كاشان اضافه كرد: چهار سرنشين خودروي پرايد كه به صورت جزئي آسيب ديده بودند، سرپايي در محل مورد رسيدگي قرار گرفتند.

او با ابراز نگراني از افزايش حادثه هاي رانندگي به ويژه در ماه هاي گذشته در اين محور اظهار داشت: علت حادثه امروز از سوي عوامل انتظامي در دست بررسي است.

آزادراه كاشان- قم كه با طول 100 كيلومتر يكي از پر رفت وآمدترين محورهاي استان اصفهان محسوب مي شود، بخشي از آزادراه 465 كيلومتري هفت است كه از تهران آغاز شده و با عبور از استان قم، در اصفهان پايان مي يابد.

افزون بر 300 نفر از ابتداي سال جاري تا كنون در جريان حادثه هاي رانندگي در محورهاي منتهي به شهرستان كاشان آسيب ديدند.

شهرستان 365 هزار نفري كاشان در فاصله نزديك به 200 كيلومتري شمال اصفهان واقع است.
 
تاریخ: ۱۹/۰۵/۱۳۹۸