روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

آغاز ثبت نام متقاضيان هيات علمي وزارت بهداشت از اول اسفند
 
رييس مركز امور هيات علمي وزارت بهداشت از آغاز ثبت نام از متقاضيان عضويت در هيات علمي از روز سه شنبه اول اسفند ماه خبر داد.
دكتر سيد علي حسيني در گفت و گو با خبرنگار ايسنا، ضمن اعلام اين مطلب با بيان اينكه در حال حاضر در حال جمع آوري اطلاعات و نيازهاي دانشگاه ها و بارگذاري رشته ها در سامانه جذب هيات علمي از سوي دانشگاه ها هستيم، گفت: به دانشگاه ها اعلام كرده ايم كه مجوزها و رديف هاي خالي كه امكان جذب هيات علمي در آن ها وجود دارد را به اعلام كنند و دانشگاه ها نيز اين اطلاعات را ارائه كرده اند و هم اكنون بارگذاري اطلاعات دانشگاه ها در سامانه جذب اعضاي هيات علمي در حال انجام است.

رييس مركز امور هيات علمي وزارت بهداشت گفت: داوطلبان از ابتداي اسفند ماه به مدت يك ماه مي توانند، بر اساس رشته ها و محل هايي كه انتخاب و تاييد شده است در سامانه جذب وزارت بهداشت ثبت نام كنند و براي هر متقاضي امكان انتخاب دو محل براي خدمت وجود دارد.

وي ادامه داد: از آنجا كه هيچ كس خارج از فراخوان به عنوان هيات علمي جذب نمي شود، بنابراين لازم است همه داوطلبين و متقاضيان عضويت هيات علمي در دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور حتما از طريق سامانه مربوطه به آدرس http://jazb.aac.behdasht.gov.ir فرآيند ثبت نام را انجام دهند.

رييس مركز امور هيات علمي وزارت بهداشت اظهار كرد: داوطلبان بايد از هم اكنون اطلاعات و مدارك و مستندات خود را از جمله مدارك تحصيلي، فعاليت هاي آموزشي پژوهشي، اجرايي و فناوري،همخواني مدارك تحصيلي با رشته اعلامي و تمام مستندات علمي كه دارند را آماده كنند و به محض فعال شدن سامانه اين مدارك را آپلود كرده و ثبت نام كنند.

حسيني با بيان اينكه متقاضيان پس از دريافت كد رهگيري از طريق سامانه جذب، از فروردين ماه بايد به دانشگاه هايي كه در آن انتخاب مي شوند مراجعه كنند، خاطرنشان كرد: فرايند بررسي صلاحيت هاي علمي و عمومي در دانشگاه هاي محل پذيرش انجام مي شود و سپس افراد براي تاييد نهايي به هيات مركزي جذب وزارت بهداشت معرفي مي شوند.

رييس مركز امور هيات علمي وزارت بهداشت تاكيد كرد: انتظار اين است كه فرآيند جذب يك دوره 4.5 ماهه طول بكشد و افراد پس از تاييد هيات مركزي جذب وزارت بهداشت به دانشگاه ها معرفي شده و به عضويت هيات علمي پيماني دانشگاه هاي علوم پزشكي كشور در آيند.

وي در پايان خاطرنشان كرد: فرايند ثبت نام جذب اعضاي هيات علمي در وزرات بهداشت انجام مي شود و بر اساس مجوزهايي كه دانشگاه ها براي جذب دارند پيش بيني اين است كه در اين دروه بيش از 1000 نفر به عنوان عضو هيات علمي در وزارت بهداشت جذب شوند.

انتهاي پيام
منبع خبر:
ايسنا
   تاریخ: ۰۶:۳۶ - ۱۵/۱۱/۱۳۹۶   بازدید: ۱۶۱