روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹

حضور 300 متخصص در كنگره جراحان مغز و اعصاب ايران در كاشان
 
پيام سپاهان - كاشان - دبير اجرايي كنگره بين المللي انجمن جراحان مغز و اعصاب ايران در كاشان از احتمال حضور 300 متخصص در اين كنگره بين المللي خبر داد.
حضور 300 متخصص در كنگره جراحان مغز و اعصاب ايران در كاشان پيام سپاهان - كاشان - دبير اجرايي كنگره بين المللي انجمن جراحان مغز و اعصاب ايران در كاشان از احتمال حضور 300 متخصص در اين كنگره بين المللي خبر داد.

حامد يزدان پناه در گفت و گو با خبرنگار مهر ، با بيان اينكه كنگره بين المللي انجمن جراحان مغز و اعصاب ايران از يكم تا سوم آبان ماه سال جاري در كاشان برگزار مي شود، اظهار داشت: اين كنگره به صورت سالانه برگزار مي شود و مي توان ادعا داشت كه معتبرترين كنگره تخصصي جراحي مغز و اعصاب كشور است.
وي با بيان اينكه با توجه به مدعوين اين كنگره سطح اجراي آن بين المللي است، افزود: ما انتظار داريم از جمعيت 700 نفري جراحان مغز و اعصاب كشور 300 الي 400 متخصص در اين كنگره بين المللي شركت داشته و تازه هاي علمي مرتبط با مغز و اعصاب را ارائه دهند.
احتمال حضور پروفسور سميعي در كنگره بين المللي انجمن جراحان مغز و اعصاب ايران در كاشان
دبير اجرايي كنگره بين المللي انجمن جراحان مغز و اعصاب ايران در كاشان با بيان اينكه دبير علمي اين كنگره نيز بر عهده يكي از پزشكان با تجربه كاشاني است، ابراز داشت: طي هماهنگي هاي صورت گرفته به احتمال قوي پروفسور سميعي در اين كنگره حضور خواهد داشت.
وي با بيان اينكه از كشورهايي نظير تركيه و پاكستان نيز در اين كنگره بين المللي حضور به هم مي رسانند، گفت: مهماني از كشورهايي نظير ايتاليا و آلمان نيز در اين كنگره بين المللي حضور دارند در حالي كه حضور اين متخصصان در كاشان مي تواند براي رزيدنت ها و پزشكان بخش جراحي مغز و اعصاب در منطقه فرصت مغتنمي باشد.
بخش جراحي مغز و اعصاب كاشان از چهار سال گذشته پذيرش رزيدنت دارد
يزدان پناه با بيان اينكه بخش جراحي مغز و اعصاب كاشان از چهار سال گذشته تاكنون آموزشي و پذيرش رزيدنت دارد، افزود: اين موفقيت به گونه اي است كه حتي برخي مراكز استان هاي كشور از اين امكان بي بهره هستند و شهرستان كاشان با وجود آنكه مركز استان نبوده است توانسته تا اين ميزان پيشرفت داشته باشد.
منبع خبر:
سپاهان نیوز
   تاریخ: ۱۶:۳۲ - ۰۴/۰۶/۱۳۹۸   بازدید: ۱۶۶