روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹

كنگره انجمن جراحان مغز و اعصاب ايران در كاشان برگزار مي شود
 
اصفهان - دبير كنگره بين المللي انجمن جراحان مغز و اعصاب ايران گفت: اين كنگره با حضور جراحان مغز و اعصاب ايران از اول تا سوم آبان ماه در دانشگاه علوم پزشكي كاشان برگزار مي شود.
كنگره انجمن جراحان مغز و اعصاب ايران در كاشان برگزار مي شود اصفهان - دبير كنگره بين المللي انجمن جراحان مغز و اعصاب ايران گفت: اين كنگره با حضور جراحان مغز و اعصاب ايران از اول تا سوم آبان ماه در دانشگاه علوم پزشكي كاشان برگزار مي شود.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از روابط عمومي و امور بين الملل دانشگاه، مصطفي جوادي مقدم اظهار داشت: كنگره بين المللي انجمن جراحان مغز و اعصاب ايران با حضور اساتيد و جراحان مغز و اعصاب داخلي و خارجي در كاشان از اول تا سوم آبان ماه در دانشگاه علوم پزشكي كاشان برگزار مي شود.

وي : اين كنگره به همت دانشگاه علوم پزشكي كاشان و با همكاري انجمن جراحان مغز و اعصاب ايران، فرمانداري، شهرداري و غيره برگزار مي گردد.

دبير كنگره بين المللي انجمن جراحان مغز و اعصاب بيان داشت: در اين كنگره جراحان مغز و اعصاب آخرين دستاوردهاي خود را در جراحي مغز و اعصاب به مدت سه روز به صورت مقاله، سخنراني و پوستر ارائه مي كنند.

وي هدف اصلي از برگزاري اين كنگره را بهره گيري از تجارب ارزشمند جراحان مغز و اعصاب و ستون فقرات در سطح بين المللي و ملي و معرفي رويكردهاي جديد تشخيصي و درماني در حيطه هاي مختلف جراحي مغز و اعصاب عنوان كرد و گفت: تروما، جراحي عروق مغز، تومورهاي مغزي، صرع و تشنج، بيماري هاي مغزي كودكان، اعصاب محيطي و ستون فقرات را از محورهاي اين كنگره است.
منبع خبر:
خبرگزاري مهر
   تاریخ: ۱۷:۵۱ - ۰۲/۰۶/۱۳۹۸   بازدید: ۱۴۲