روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

استاد فاسد بايد از دانشگاه اخراج شود
 
استاد فاسد بايد از دانشگاه اخراج شود
شباني در گفتگو با آنا: استاد فاسد بايد از دانشگاه اخراج شود دبير جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي كاشان گفت: استادي كه داراي فساد اخلاقي است، بايد اخراج شود و از تدريس كردن محروم شود. محمد شباني در گفتگو با خبرنگار حوزه تشكل هاي دانشگاهي گروه دانشگاه خبرگزاري آنا، با اشاره به انحراف اخلاقي برخي از اساتيد دانشگاه اظهار كرد: نهاد نظارتي در دانشگاه نبايد در مقابل استادي كه مشكل اخلاقي دارد، كوتاهي كند.

وي افزود: كميته انضباطي بايد مدام به وضعيت اساتيد، كارمندان و دانشجويان دانشگاه نظارت داشته باشد و نگذارد كه محيط علم و دانش به فساد اخلاقي و ناهنجاري هاي مختلف آلوده شود.

دبير جامعه اسلامي دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي كاشان با بيان اينكه استادي كه داراي فساد اخلاقي است، بايد اخراج شده و از تدريس كردن محروم شود،خاطرنشان كرد: شوخي هاي نامتعارف در ميان برخي از اساتيد به عادت تبديل شده و نهادهاي نظارتي كاري به آنان ندارند و گام به گام همين شوخي ها تبديل به گناه و فساد مي شود.

شباني تصريح كرد: مسئولان فرهنگي دانشگاه بايد حقوق استاد-شاگردي را براي اساتيد و دانشجويان تبيين كرده و كلاس هاي اخلاقي و اعتقادي براي اساتيد برگزار كنند تا شاهد بي اخلاقي در دانشگاه نباشيم از طرفي در صورت بروزخطايي از استاد بايد به صورت قانوني با او برخورد شود.

انتهاي پيام/4107/4118/

http://ana.ir/i/409684
منبع خبر:
آنا
   تاریخ: ۱۷:۰۴ - ۱۹/۰۵/۱۳۹۸   بازدید: ۲۰۸