روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

باغ فين كاشان در صدر بازديد گردشگران استان اصفهان
 
علي اكبر مرتضايي قهرودي ظهر امروز در حاشيه بازديد از باغ تاريخي فين كاشان در جمع خبرنگاران اظهار كرد: مجموعه جهاني باغ فين كاشان با 125 هزار نفر بازديدكننده در اين مدت از ايام نوروز در صدر اثرهاي تاريخي استان اصفهان قرار گرفت.

فرماندار ويژه كاشان بيان كرد: افزون بر 370 هزار نفر مسافر و گردشگر داخلي و خارجي در دور نخست تعطيلات نوروزي 1398 از اثرهاي تاريخي اين شهرستان ديدن كرده اند.

وي افزود: براي اسكان گردشگران نوروزي در اين شهرستان افزون بر 110 باب مدرسه با ظرفيت پنج هزار نفر، پارك ها و 120 خانه، 40 حسينيه، 2 كمپ و 2 ورزشگاه با ظرفيت پذيرش در مجموع 100 هزار نفر براي شرايط نامساعد جوي پيش بيني شده بود.

مرتضايي در ادامه به فعاليت 18 گشت مشترك تعزيرات حكومتي، اتحاديه اصناف و معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي كاشان براي نظارت بر اصناف و قيمت ها اشاره و تصريح كرد: افزون بر افزايش گشت هاي نامحسوس پليس و تمهيدات امنيتي، 6 ايستگاه سلامت و امنيت نيز در كاشان راه اندازي شده است.

فرماندار ويژه كاشان عنوان كرد: با هماهنگي به عمل آمده در شوراي مديريت بحران شهرستان، تمامي عوامل دستگاه هاي اجرايي، مراكز امدادي و خدمات رسان و نيروهاي مسلح به منظور ارائه خدمات به شهروندان و مسافرين نوروزي و مقابله با بحران احتمالي در آماده باش كامل قرار دارند و مرخصي كليه شهرداران و مديران دستگاه هاي اجرايي عضو آن شورا تا اطلاع ثانوي لغو شده است.

انتهاي پيام/63108/ص20/
منبع خبر:
خبرگزاري فارس
   تاریخ: ۱۸:۳۲ - ۰۷/۰۱/۱۳۹۸   بازدید: ۲۶